Про нас

Event Ukraine — це нове інтелектуальне lifestyle-видання з унікальним контентом.

У кожному розділі — ексклюзивні інтерв’ю з ретельно підібраними спікерами та визнаними фахівцями своєї галузі, огляд тенденцій, рекомендації у різних сферах життя, які допоможуть зекономити час і зробити правильний вибір.

Event Ukraine — це журнал для тих, хто любить активно проводити час, прагне нових вражень і емоцій. Тут ви знайдете безліч ідей щодо вистав, фільмів і книжок, корисних тренінгів, цікавих міст і країн. Наші експерти порадять, як бути в тонусі та підтримувати себе в прекрасній формі.


Коротко про видання


Як придбати й отримати?

Для замовлення останнього номеру нашого журналу достатньо заповнити форму нижче.Вартість доставки розраховується за тарифами вибраного Вами перевізника та оплачується додатково


Контакти редакції:

Київ, вул. Преображенська, 23, оф. 106
Тел.: +380 44 585 35 75
E-mail: info@eventukraine.com

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно