Виставки

День музейного селфі в NAMU

В Міжнародний день музейного селфі 15 січня о 12:00, 14:00 і 16:00 в NAMU пройде унікальна тематична екскурсія, присвячена автопортрету як першому селфі в історії людства.

Окрім надзвичайної колекції творів українських художників, NAMU (Національний художній музей України) відомий ще й завдяки неабиякій «фотогенічності». Селфі з левами музею, у червоній залі портретів і зеленій залі іконопису вже є must-have в Instagram-стрічці багатьох українців, а після того, як популярна Instagram сторінка Accidentally Wes Anderson розмістила фото вестибюлю музею – і в іноземців.

Зробіть, й авторам двох найоригінальніших selfie, зроблених 15 січня в NAMU, музей подарує два квитки на вистави «Погані дороги» (17 січня) та «Сімейний альбом / Album di famiglia» (24 січня) одного з найдинамічніших та найцікавіших з українських театрів — Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра. Переможця оголосять уже наступного дня – 16.01.20.

Отже, покрокова інструкція, що треба зробити:

  • прийти до NAMU
  • зробити селфі з улюбленим експонатом
  • запостити фото у соцмережах (facebook, instagram)
  • додати хештеги #NAMUselfie #MuseumSelfieDay і #тримайсясвогоберега
  • у дописі тегнути друга, з яким хочеш відвідати виставу
  • вподобати сторінку музею

До речі, 15 січня — середа, а це означає, що студенти та школярі приходять до музею безкоштовно (за наявності учнівського, студентського квитка). Адреса: Київ, вулиця Михайла Грушевського, 6.