Джазові концерти серпня 2019 в Caribbean Club

Столичний клуб Caribbean Club Concert Hall продовжує тішити меломанів найрізноманітнішими джазовими концертами.

У серпні на слухачів чекають виступ ізраїльського піаніста Таля Бабицького, традиційне шоу «Джаз для дорослих» з Олексієм Коганом, джазово-танцювальний перфоманс Music & Motion і багато іншого. Детальніше про концерти серпня в дайджесті нижче.

Квартет Руслана Єгорова

Коли: 8 серпня

Програма «Бразильській Джаааз» від квартету Руслана Єгорова — це популярні бразильські мелодії, що лунали у знаменитому Нью-Йоркському Карнегі-холі та барвисте поєднання samba та bossa nova. У виконанні Руслана Єгорова пролунає 100% хіт босанови – «Só Danço Samba», який свого часу підкорив легендарну Еллу Фіцджеральд. Шарму цьому вечору додадуть романтичні композиції «Besame Mucho», «Agua De Beber» та багато інших!

W KEY

Коли: 12 серпня
афіша концерту beatbox

Український гурт W KEY представляє з програму Jazz&Beatbox, в якій лунатимуть авторські блюзові композиції, джазові імпровізації у надсучасному форматі в супроводі вокальної перкусії, а також запальний джем-сейшн із спеціальними гостями. Не пропустіть чарівний музичний вечір в затишному місці!

 

Таль Бабицький (Ізраїль)

Коли: 15 серпня

Ізраїльський композитор і піаніст Таль Бабицький вперше виступить у Києві. Його називають одним з найбільш плідних композиторів і виконавців нашого часу. Таль створив новий стиль «космічний ф’южн» – жанр, який подорожує між джазом і поп-роком, романтичною музикою та латинськими ритмами. На концерті музикант подарує слухачам унікальний, яскравий та мелодійний музичний ізраїльський коктейль з джазу, фанку і соулу, приправлений бразильськими ритмами.

Мар’яна Головко та Павло Ігнатьєв

Коли: 19 серпня

19 серпня у Caribbean Club Concert Hall виступить вишукана пара з роялю та вокалу – чарівна співачка й актриса Мар’яна Головко й один з найтитулованіших молодих піаністів і композиторів України Павло Ігнатьєв. Музиканти представлять авторські твори та джазові стандарти, а також оригінальні арт-поп та crossover-композиції. Їхня пара на сцені з простої комбінації роялю та вокалу переростає в багатий на емоції та зміст досвід для гостей концерту.

«Джаз для дорослих» з Олексієм Коганом

Коли: 29 серпня
виступ на сцені у клубі

У цей вечір наживо пролунають всесвітньо відомі композиції у виконанні колективу Jazz in Kiev Band і чарівної джазової вокалістки Лаури Марті. Родзинка шоу – танцювальні перформанси чуттєвого балету NC-17 Showballet та захопливі історії про легендарні композиції від Олексія Когана.

Dennis Adu Septet й Аліна Сокульська

Коли: 30 серпня
танцююча пара на сцені

Колектив Dennis Adu Septet і танцівниця Аліна Сокульська представлять джазовий танцювально-музичний перформанс Music & Motion. У програмі поєднаються авторські композиції одного з найкращих джазових трубачів України – Денніса Аду та сучасні джазові танці хореографа Аліни Сокульської.

Маріетта Арушанян та Crocodile Project

Коли: 31 серпня

Молода джазова співачка Маріетта Арушанян і колектив Crocodile Project презентують проект Armenian Jazz. Музиканти представлять програму, що складається з авторських пісень Маріетти в стилі «етно», а також інструментальних фанк- і фьюжн- композицій Артура Решетова, лідера Crocodile Project.

Квитки на концерти можно купити на сайті Caribbean Club Concert Hall.