Книжки

Книги, що розвіюють сум

Книжки - це всесвіт, де можно пережити будь-які емоції, а й інколи навіть позбутися суму!

«Чужий»

Макс Фрай


У всесвіті Ехо не діють закони звичного нам світу. Там з дзеркал випливає нечиста сила, що здатна впливати на мозок безневинних людей. Там відбуваються загадкові надприродні вбивства. Добре, що веселий та бешкетливий герой розслідує їх з такою легкістю та елегантністю, наче це завдання зі шкільного підручника. Як і належить справжньому фентезі «Чужий» дозволить вам відпочити від повсякденної реальності та занурить у захопливий світ, створений уявою письменників. Автори – Світлана Мартинчик та Ігор Степін, що разом користуються псевдонімом Макс Фрай, пишуть легко динамічно та виразно. Багато іронізують та вміють дивувати читача.

https://goo.gl/cwvRPW

«Манюня»

Наринэ Абгарян


Ця книга не для дітей, а для втомлених буденністю дорослих, що прагнуть хоч на годинку поринути в атмосферу дитинства, сповненого веселих пригод, та наївної радості життя. «Манюня» — світла весела оповідь про життя двох великих родин. Точніше про те, як це життя виглядає очима наймолодших їх представниць  — дівчаток Манюні та Нари. Родичі постійно потрапляють у якісь казусні ситуації. Малі описують поведінку дорослих з тією дитячою відвертістю, що робить складні речі простими, а драматичне кумедним. Крізь збільшувальне скло такого сприйняття добре видно найважливіші в нашому житті речі – любов, турботу, здатність радіти кожному дню та казати незручну правду.

https://goo.gl/f2xewK

«Саудаде»

Андрій Любка


Дуже зручна книга для людини, якій бракує часу на читання, адже її легко розділити на маленькі порції. «Саудаде» — збірка, що складається з шістдесяти коротких оповідань. Більшість з них біографічні. Автор ділиться з читачем історіями своїх подорожей, пригод і залицянь. Він із легкістю іронізує щодо власних невдач і жіночих відмов. Зрештою вирішує, що дівчат треба «захоплювати зненацька», а якщо не вдалося зробити це в перші п’ять хвилин, можна попрощатися з усіма планами. В збірці багато смішних оповідань, проте не можна назвати її суто гумористичною: тут знайдуться і філософські роздуми, і справжня романтика, і драматичні моменти. Словом, все для того, аби читачеві не стало нудно.

https://goo.gl/zXr5FA