Концерти

Onuka, «Ляпис-98», O.Torvald: міні-фестиваль «БеZVIZ Pre-party 1.5» в Дніпрі й Києві

Один з найбільших музичних фестивалів України БеZVIZ Festival проведе дводенну вечірку «БеZVIZ Pre-party 1.5». Вона відбудеться 19-20 вересня 2020 року одночасно в Дніпрі та Києві та пройде в онлайн- та офлайн-форматах.

Хедлайнерами «БеZVIZ Pre-party 1.5» стануть популярні артисти: Onuka, «Ляпис-98», O.Torvald та Karna. Також на фестивалі виступлять гурти «Гражданин Топинамбур», «Сметана Band», 044 Rose, Fo Sho та багато інших.  Захід транслюватиметься онлайн на інтерактивній платформі Hover.link. Кількість квитків обмежена придбати їх можна на сайті.

Міні-фестиваль відбуватиметься на трьох локаціях у Києві та Дніпрі. Основна сцена — Main Stage, де проходитимуть виступи хедлайнерів, розташується в Дніпрі на Монастирському острові, а до дніпровського клубу Module запрошують шанувальників електронної музики на Module Stage. В Києві на території Pochayna Event Hall встановлять GMG Stage з хіп-хоп музикою. 

Виступи з усіх сцен транслюватимуть онлайн кожного артиста можна буде покрутити у форматі 360°. Трансляції відбуватимуться наживо з фестивальних виступів, тож енергетика збережеться максимально.

На інтерактивній платформі Hover.link, де буде транслюватися вечірка, можна також гуляти локаціями, зробити замовлення їжі безпосередньо з online-фудкорту до себе додому, спілкуватися в чатах, купувати мерч та брати участь у розіграшах від партнерів. Жодних черг, штовханини, нудних трансляцій та небезпеки захворіти. Лише крута онлайн-вечірка, максимальне занурення в атмосферу та збереження безпечної дистанції. Зареєструватися для перегляду онлайн-трансляції можна безкоштовно за посиланням. 

Сам фестиваль БеZVIZ Festival, який мав відбутися у серпні цього року, довелося перенести на 2021 рік. Та щоб не залишати прихильників без музичного свята, організатори оголосили про проведення проміжної події — «БеZVIZ Pre-party 1.5». Кодова назва «1.5» означає щось середнє між першим і другим фестивалем, а також відстань соціальної дистанції, якої треба дотримуватися,  перебуваючи на міні-фестивалі. На вечірці можна буде знаходитися виключно в масках і рукавичках. 

В 2020 році через пандемію COVID-19 у світі скасували тисячі заходів та перенесли сотні масштабних подій. БеZVIZ Festival в умовах пандемії вдалося вижити, перенести фестиваль з всесвітньовідомими хедлайнерами на наступний рік, та ще й організувати вечірку з топовими артистами під час карантину. 

«Цей рік для нас, як і для всієї індустрії   не простий. І після того, як ми вирішили перенести весь фестиваль на наступний рік, то почали думати над тим, як зберегти захід хоча б частково. Тому з’явилася ідея з вечіркою. Ми з командою розуміємо, що ні ми ні БеZVIZ nation не переживемо цей рік інакше, адже кожен з нас всією душею в першу чергу фестивальник», – розповів Павло Варениця, лідер рок-гурту «Epolets» та один з організаторів фестивалю.

Приєднатися до події у Facebook можна за посиланням.