Кіно

3 cеріали, які змусять задуматися

Щоб такого подивитися, та ще й користю? Пропонуємо три серіали, перегляд яких гарантовано дасть вам поживу для роздумів або підкине пару нових ідей.

Геній

Зроблено в найкращих традиціях National Geographic. Оригінальна інтерпретація ретельно перевірених фактів – ось заради чого має сенс дивитися цей серіал-антологію. Історичні постаті, про яких всі ми здається й так знаємо чимало, зображені у новому незвичному світлі. Біографічні деталі, про які ми раніше не чули чи не звертали на них уваги, додають нових фарб та рис портретам геніального фізика Альберта Ейнштейна (перший сезон) і Пабло Пікассо (другий сезон).

Чи знаєте ви, як Ейнштейн ставився до інституту шлюбу, чому Сполучені Штати не квапилися дати йому громадянство, чому підозрювали його в комуністичній пропаганді? З якої причини Пікассо посварився з Гемінгвеєм та чим він займався під час громадянської війни в Іспанії? Серіал дасть відповіді на ці та багато інших питань щодо людей, яких багато хто намагається наслідувати.

Мільярди

В цьому серіалі зображено майже всі найважливіші тренди, наявні в житті сучасного західного суспільства. Ідею та сценарій серіалу кінематографісти Браян Копельман та Девід Левін розробляли разом з журналістом New York Times Ендрю Россом Соркіним. Більшість поворотів сюжету списано з реальних подій, про які писала американська преса. Звісно, деталі й імена змінено, але самі історії впізнати не складно. Попри те, що дійові особи «Мільярдів» – бізнесова та політична еліта Сполучених Штатів, цей проект – не підглядання в щілину за багатими та відомими, а розкриття основних схем перетікання великих грошей з однієї кишені в іншу.

Читайте також: 8 зіркових ролей Олівії Колман

Теорія брехні

Центральний персонаж – доктор Кел Лайтман – експерт з аналізу людської поведінки. Спостерігаючи за мімікою та мовою тіла, він може визначити, хто з його візаві бреше. Звісно, ця здатність корисна під час всіляких розслідувань, особливо коли свідчення учасників подій суперечать одне одному й не зрозуміло, чия версія ближча до істини. Кожен епізод – окрема історія з виразним детективним присмаком. Найцікавішим є те, як саме Лайтман та його колеги з’ясовували істину. Творці серіалу використовували матеріали реальних наукових досліджень людських рефлексів, тож уважний глядач дізнається багато цікавого про те, як насправді можна визначити брехуна за виразом обличчя чи рефлекторними рухами.