«Чистий витік»: виставка Міли Тагієвої в Києві

23 листопада в столичній галереї Spivakovska ART: EGO gallery відкрилася перша персональна виставка Міли Тагієвої «Чистий витік».

На виставці представлено 40 робіт художниці, для якої цифра 40 має глибоке значення. Вона символізує подорож людини житейським морем до свого чистого витоку.

Міла Тагієва – українська художниця, дизайнер, громадський діяч Асамблеї національностей України, засновник бренду одягу й аксесуарів MILA TAGIYEVA. Міла займається організацією і проведенням благодійних акцій і заходів на допомогу дітям-сиротам.

Художниця закінчила історичний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, пізніше — екологічну академію. Її художній потенціал почав проявлятися з дитинства. Картини художниці наповнені внутрішньою енергією, почуттями й емоційними переживаннями. Щоразу в своїх роботах вона все більше заглиблюється в тему внутрішнього світу, і через силуети на картинах прагне передати стан людської природи.

У 2015-2018 роках картини Міли Тагієвої були опубліковані в престижному міжнародному арт-каталозі Musa International Art Space з публічними презентаціями в Мілані (2016), Парижі (2017), Римі (2017), Мадриді (2018), Палермо (2018), Києві (2018). На III Міжнародному бізнес-форумі 2019 Мілу Тагієву відзначили як одну з найуспішніших бізнес-леді–2018 за версією журналу Business Woman.

З 23 по 29 листопада Міла Тагієва вперше представляє свої роботи на персональній виставці в Києві.