Виставки

Edem Resort Medical & Spa запрошує скульпторів

Розкішний курорт Edem Resort Medical & Spa збирає українських художників, які працюють зі скульптурою, просторовими інсталяціями та міськими об'єктами на воркшоп Sculpture Camp. Встигніть подати заявку до 15 травня!

Опен кол для скульпторів

10 відібраних митців стануть учасниками воркшопу із сучасної скульптури, який пройде з 14 по 21 червня 2019 року в Edem Resort Medical & Spa.
Шорт-лист буде відібрано експертним журі, до якого увійшли:
• Хелен Люсі Фебі, кураторка Йоркширського скульптурного парку;
• Назар Білик, український скульптор, автор робіт у публічному просторі;
• Оксана Баршинова, завідувачка науково-дослідного відділу мистецтва ХХ – початку ХХІ століття в Національному художньому музеї України;
• Ольга Філатова, візіонерка комплексу Edem Resort.

Мета воркшопу — розробити ескізи скульптур українських художників і втілити їх у парку сучасної української скульптури.

«У 2020 році ми плануємо відкрити скульптурний парк. Воркшоп — перший крок до цієї мети. Ми віримо, що талановиті художники є по всій Україні. Нам є чим пишатися, і ми хочемо створити парк, який покаже різноманітність і масштаб сучасної української скульптури», — зазначив Ігор Кривецький, ідеолог проекту і засновник Edem Resort.

Edem Resort Medical & Spa

Майбутній скульптурний парк оточуватиме Edem Resort і розкинеться на багатьох гектарах. Ландшафт залишиться публічним простором і збереже свою первозданність.
Sculpture Camp складатиметься з освітньої та практичної частин. Спеціальними гостями воркшопу стануть українські та західні фахівці, які поділяться своїми знаннями у галузі публічного мистецтва.

«Конкурс створений, щоб кожен охочий мав можливість взяти участь, а відбір авторів був об’єктивним і професійним», — прокоментувала кураторка проекту Катя Тейлор. Воркшоп — це можливість опинитися в конструктивному середовищі, поспілкуватися з колегами й дістати практичні поради від експертів. Цінність Sculpture Camp — не тільки в можливості створити скульптуру, а й у досвіді, який здобудуть учасники».