Концерти

Куди піти в Києві: 3 романтичні концерти квітня 2019

Якщо душа бажає романтики, квітень – ідеальний місяць для прогулянок заквітчаними алеями та садами. Якщо ж хочеться чуттєвої красивої музики, то радимо звернути увагу на суперромантичні концерти другого місяця весни.

19 квітня

Що: Prime Orchestra, світові хіти

світові хіти виконує оркестр
Історія симфонічного шоу «Світові хіти» та самого Prime Orchestra розпочалася навесні 2014 року разом із першою програмою «Світові хіти & Depeche Mode», за якою надалі з’явилися «Музика любові», «Rock Stars», «Golden Collection» та інші. До складу унікального колективу, крім традиційних для оркестрів музикантів, входять рок-бенд, епатажні вокалісти та навіть ді-джей. Цей проект − симбіоз традицій і новаторства: найкращих світових хітів рок-, поп- та електронної танцювальної музики в оригінальній симфонічній інтерпретації, яка дарує добре відомим композиціям нове життя, а глядачам – можливість відкрити незвідані грані улюбленої музики. Нова програма з циклу «Світові хіти» − це свіжа порція музичних експериментів, нових неординарних прочитань улюблених усіма хітів та яскраве шоу.

Вартість квитка: 290–1290 грн 
Де: Міжнародний центр культури та мистецтв, алея Героїв Небесної Сотні, 1

24–26 квітня

Що: музична шоу-програма IL PIANISTA під зоряним небом від Габріеля Денаро

Габріель Денаро концерт куди піти заходи музика
Геніальний сицилійський композитор і музикант Габріель Денаро виступить під куполом Київського планетарію з музичною програмою Il Pianista у супроводі експериментального оркестру Eclectic Sound Orchestra під керівництвом українського диригента Сергія Лихоманенко.

За чуттєві твори Габріеля Денаро часто називають автором «музики для душі». Цей учень і послідовник оскароносного Енніо Морріконе створює твори музичного мистецтва, які зачаровують слухачів, викликають ностальгічні почуття й дарують виключно позитивний заряд емоцій. У поєднанні з унікальними 3D-проекціями під одним з найбільших куполів Європи вони ідеально підходять для романтичного вечора на двох.

Вартість квитка: 350–600 грн
Де: Київський планетарій, вул. Велика Васильківська, 57/3

30 квітня

Що: Ella and Duke | International Jazz Day with Aniko Dolidze Big Band

Ella and Duke
У Міжнародний день джазу Aniko Dolidze Big Band презентує нову програму Ella and Duke.

Природа подарувала Еллі Фіцджеральд унікальний за гнучкістю, діапазоном та внутрішньою енергією голос. Свого часу вона була музичним новатором. Її вокальні прийоми досі лишаються еталонами для музикантів усього світу. 30 квітня в Caribbean Club наживо пролунають хіти зрілого періоду студійної творчості Елли Фіцджеральд. Це пісні з так званих альбомів-сонгбуків, які Елла присвячувала відомим композиторам.

Дюк Еллінгтон − реформатор джазового звучання, автор близько сотні джазових стандартів. Його твори дають змогу розкритися кожному учаснику оркестру, що ви зможете відчути у цьому концерті.

Проект Aniko Dolidze Big Band − це дивовижний вокал Аніко у супроводі музикантів-віртуозів.

Поєднання цих чудових складників обіцяє глядачам незабутній вечір джазу.

Вартість квитка: 190–1100 грн
Де: Caribbean Club, вул. Пелюри, 4