Виставки

Виставка «Портрет владної людини» в Шоколадному будинку

Молода київська художниця Анна Кострицька презентує свій новий проєкт «Портрет владної людини» 31 січня о 18:30 в «МЦ Шоколадний будинок» у Києві.  

Проєкт Анни – це серія портретів, написаних протягом останнього року. Роботи на цій виставці — візуальна поезія потужного та радикального самовираження. Вони проявляють себе інтуїтивним вибором кольору, доречними акцентами та багатозначними, вартими тривалого дослідження тінями та подряпинами.

«Бути художницею означає шукати досконалості в змінах, споруджувати нові вівтарі та фундаменти, бачити наяву ще не здійснені картини. Це форма світосприйняття, це навмисне прямування у вир подій та гостре їх переживання. Це віра у те, що Всесвіт кармічний за своєю природою, і немає іншої правди, аніж те, що він завжди повертає тобі все — піднесеністю або будь-чим. Це емпатія та сильне відчуття людей, це крик, змішаний із надією, що твої історії почують. Це усвідомлена медитація та споглядання суті речей-у-собі» – говорить художниця.

Анна Кострицька — молода українська художниця з Києва. Вона творить у стилі абстрактного експресіонізму, рішуче відносить себе до нового покоління митців і наразі працює над великою серією емоціональних портретів. Її роботи позначені чуттєвістю та силою виразу переживань. У техніці застосовує яскраві кольори та пастозні мазки, вміло вдається до створення рельєфних поверхонь й експериментує із текстурами своїх витворів.

Кожен гість зможе поринути в атмосферу карнавалу та стати частиною імерсивного проєкту, отримавши свою особисту маску, зроблену художницею, насолодитися музикальним супроводовом від  Nil Tarasov та неперевершеним інтер’єром Шоколадного будинку.

Коли: з 31 січня по 2 лютого 2020
Де: «МЦ Шоколадний будинок», вулиця Шовковична, 17/2, Київ
Вхід вільний