Виставки

Piedmont dreams: картини, написані вином

17 грудня в ресторані Montecchi Capuleti в Києві буде презентовано персональний проект художниці Юлії Захарової «Piedmont dreams».

Серія робіт «Piedmont dreams» складається з 21 роботи, виконаних в унікальній акварельній техніці за допомогою автентичних вин з регіону П’ємонт. Акварелі не містять ніяких додаткових фарб, окрім вина. Кожна робота написана за допомогою спеціальної техніки саме тим вином, яке виробляється на конкретній виноробні або в даному субрегіоні (наприклад, виноробня Pio Cesare – вино Pio Cesare Barolo Ornato).

Piedmont dreams: картини, намальовані вином

Юлія Захарова, художниця: “Ідея про написання винних акварелей прийшла до мене під час винного туру по П’ємонту, організованого Іриною Гридіною. Це приголомшливо красивий регіон, батьківщина величних вин Італії, яка славиться Бароло, білими трюфелями і прекрасною гастрономією. І я подумала, а чому б не намалювати виноградники і виноробні саме тим вином, яке на них виробляється? Адже по-справжньому передати красу та чарівність цих місць можна тільки за допомогою природних фарб, які народжує сама земля. Виноград вбирає в себе всі особливості теруару, і кожна маленька ділянка народжує унікальний сорт і колір. Тому на кожній картині присутні абсолютно унікальні відтінки кольору, які не повторюються в інших”.

Piedmont dreams: картини, намальовані вином

Дар’я Біленко, куратор проекту: «Юлії вдалося створити привабливу візуальну історію за мотивами своєї італійської подорожі. Проект «Piedmont dreams» – це особисте художнє оповідання, втілене у візуальну форму, яким відтепер зможуть насолоджуватись поціновувачі сучасного мистецтва та винної культури. Роботи виконані в унікальній акварельній техніці, а вино, за допомогою якого вони були створені, пройшло довгий шлях від виноградників П’ємонту до полотен, на яких втілився особистий досвід художниці».

Відкриття виставки: 17 грудня о 19.00
Тривалість виставки: 17.12.2019 – 29.02.2020
Адреса: ресторан Montecchi Capuleti. Вул. Є.Коновальца (колишня вул.Щорса), 36в.