Кіно

Топ-7 мотиваційніх фільмів для жінок

Одні фільми змушують нас довго обмірковувати побачене, а інші ми можемо подивитися лише раз і відразу про них забути… Деякі стрічки вирізняються своєю брутальністю та безкомпромісністю, мужністю своїх героїв і захоплюють переважно сильну половину людства. А є ті, що найбільше оцінять представниці прекрасної статі, та вони не завжди стосуються кохання. Як і самі жінки, вони можуть бути багатогранними та непередбачуваними.

Можливо саме ці фільми змінять вашу свідомість, а може й життя. Звісно ж, на краще!

Коко до Шанель

Режисер: Анн Фонтен

Рік: 2009

Фільм про сильну жінку, яка не боїться кинути виклик консервативному суспільству зі своїми старомодними звичаями, обтяжливими корсетами та нудними сукнями. 

Картина розповість про шлях французької дизайнерки Коко Шанель – від темного минулого до сліпучого світського життя Парижа; про те, як лише одна жінка перевернула увесь світ високої моди й змусила підкоритися своєму стилю мільйони людей. 

Дивлячись фільм, ви станете свідками чудесного перетворення, успіхів і поразок, любовних перемог і трагедій Коко Шанель. Головну роль грає Одрі Тоту.

Ерін Брокович

Режисер: Стівен Содерберг

Рік: 2000

Історія Ерін Брокович – одна із сильних, але водночас дуже вразливих. Зважаючи на обставини, в яких опиняється головна героїня, звичайні жіночі слабкості – неприпустима розкіш. Енергійна, імпульсивна й емоційна красуня, двічі розлучена мати трьох дітей, Ерін шукає роботу. Освіти в неї немає, зате є сміливість, природний розум і завзятість. 

Ставши помічницею адвоката, жінка дізнається про одну величезну корпорацію, що забруднює ґрунтові води міста, цим самим викликаючи онкологічну хворобу в городян.

Завдяки наполегливості та турботі про долю інших жінка досягає неможливого: здобуває перемогу над великою корпорацією і виграє справу.

Фільм знятий на реальних подіях 1993 року.

Солдат Джейн

Режисер: Рідлі Скотт

Рік: 1997

Це фільм без будь-яких складних сюжетних поворотів або кричущих бойових сцен. Проте, мабуть, це один з небагатьох фільмів, який справді показує нам, як виглядає сила людського духу – в цьому разі жіночого духу, до того ж на рівні з чоловічим. 

Фільм про гендерну інтеграцію військових підрозділів. Головна героїня – лейтенант Джордан О`Ніл, яку грає неперевершена Демі Мур, проходить випробувальний термін, стажування в елітному спецпідрозділі «морських котиків» на базі ВМФ США у Флориді. 

Чого тільки не доводиться витримувати жінці. Але найбільше їй доводиться докладати зусиль, щоб товариші по службі визнали в ній такого ж сильного солдата.

Чітаті також: Що подивитися після роботи: топ-15 фільмів

Їж, молися, кохай

Режисер: Райан Мерфі

Рік: 2010

Історія, яку дуже важко не внести у список тих, що мотивують. 

Знятий за книгою мемуарів американської письменниці Елізабет Гілберт, фільм пропонує простий метод подолання депресії: вибирайте будь-які три країни, прямуйте до них і пізнавайте себе. Для головної героїні, яку зіграла Джулія Робертс, цей метод виявляється успішним. 

Заміжня жінка одного прекрасного дня розуміє, що живе зовсім не тим життям, яким хотіла. Тому вона повністю вирішує змінити його. Італія, Індія та Балі – три країни в її списку, де вона буде просто їсти, молитися та, звісно ж, кохати.

Що з цього вийде? Можемо сказати лише, що ви залишитеся задоволені переглядом фільму.

Крихітка на мільйон

Режисер: Клінт Іствуд

Рік: 2004

Хто сказав, що жінки – слабка стать?!

Головна героїня Меггі, яку зіграла Гіларі Свонк, розвіє всі сумніви щодо цього. 

За сюжетом жінка працює офіціанткою, але про все на світі мріє стати боксером.

Ледь-ледь зводячи кінці з кінцями, перебуваючи в постійній боротьбі з оточенням, Меггі виховала в собі непохитну стійкість духу та волю до перемоги. Саме це допомогло їй досягнути свого. Жінка знайомиться з тренером з боксу, який стає для неї не просто учителем, а й справжнім другом. Чоловік вірить у дівчину й виводить її на боксерську арену…

Цей фільм можна вважати захопливим хоча б завдяки безкомпромісному зображенню реальності. Він показує справжню суворість і жорстокість життя таким, яким воно є. Дехто каже, що цей фільм пригнічує. Проте це історія, що може надихати попри фінал фільму.

Дика

Режисер: Жан-Марк Валлє

Рік: 2014

Ще одне чудове кіно, яке варто подивитися жінкам. Стрічка прекрасно підійде для перегляду і як пригодницький фільм, і як душевна драма. Основна ідея фільму – розповісти, що минуле змінити неможливо, проте його можна прийняти.

Головна героїня Шеріл (Різ Візерспун) встигла багато чого пережити. Після смерті матері вона пускається у всі тяжкі: наркотики й випадкові стосунки руйнують її шлюб, і тепер жінка не знає, як жити далі. Розв’язання своїх проблем вона вбачає у пішій подорожі в тисячу миль через всю Америку. Для Шеріл це справжній шанс зміцніти радше не тілом, а душею, можливість заново пережити найважчі моменти свого життя, щоб потім переродитися для нового.

Але зважитися на довгу дорогу виявляється набагато простіше, ніж довести розпочате до кінця. На її шляху трапляються різні випробування, які вона має здолати.

Чітаті також: Топ 7 фільмів, що мотивують

Агора

Режисер: Алехандро Аменабар

Рік: 2009

Ця історія розповідає про одну з небагатьох жінок-філософів у місті Олександрія Єгипетська, роль якої виконає Рейчел Вайс. Події відбуваються у V столітті нашої ери, в час, коли Єгипет перебував під владою Римської імперії, а конфлікти між людьми часто виникали через релігію.

Одні хапають мечі, щоб захистити старих богів, інші влаштовують різню…

На тлі цього тотального жаху живе філософ, математик і астроном Гіпатія, що має великий вплив на розум правителів. Перед її думкою схиляються мудреці, до неї на лекції приходять тисячі, а краса її розуму й тіла розбиває серця. 

Проте із загостренням релігійних чвар жінка, не бажаючи визнавати християнства, втрачає свій поважний статус у влади. Її визнають відьмою і повією, схиляють близьких та учнів відректися від Гіпатії, а їй самій забороняють викладати й займатися науками. 

Попри все, жінка відмовляється змиритися й прийняти християнство, за що зазнає жорстокої смерті…

Фільм тяжкий, проте сильний. І задуматися після його перегляду точно буде про що.

Ось такий вийшов у нас список мотиваційних фільмів. Упевнені – кожна жінка знайде й побачить в них щось своє: віднайде неймовірний приплив сил і натхнення, захоче розвиватися, відкривати нове й рухатися вперед до своєї мрії, попри перешкоди.