Виставки

Різдвяна виставка ляльок в Києві

Національний музей Тараса Шевченка представляє міжнародну виставку авторських ляльок та живопису «Лялькове диво».

Мистецтво авторської ляльки — це особливий світ, де панує романтика і свобода уяви, де дива обов’язково стаються, варто лише забажати, а буденне життя невпинно перетворюється у казку.
“Лялькове Диво” — міжнародна виставка авторських ляльок та живопису, що традиційно відкривається у Києві напередодні Різдва. Це світле й радісне свято мистецтва, справжній подарунок місту від авторів та учасників проекту — сучасних казкарів і самовідданих мрійників, лялькарів і художників.
Виставка дає можливість побачити професійні художні ляльки найвищої категорії, зібрані у межах одного простору. Виставка “Лялькове диво” покликана не лише познайомити глядача із мистецтвом авторської ляльки, але й зберегти це мистецтво в Україні, втримати його професійний рівень та стимулювати розвиток. Проект проходить вже третій рік поспіль, і щоразу це свято стає все яскравішим.

“Лялькове Диво”

Коли: 10.12.2019 - 12.12.2020
Де: Київ, бульвар Тараса Шевченка, 12
Вартість: 45-60 грн.
лялькове диво

Цього року у виставці беруть участь 10 художників-лялькарів з України, Польщі, Німеччини та Франції, а також неповторний і символічний живописець, “київський Андерсен” Леонід Бернат.
На глядачив чекають також авторські ляльки від Тамари Півнюк, Юлії Володарської, Катерини Косьяненко, Катерини Калініної, Ірини Кіршиної, Ренати Голашевської-Адамчик, Ольги Венжеги, Олени Коростельової, Галини Дюговської, Анастасії Кацан та графіка Сергія Півнюка.

Завітайте у святковий простір фантазії та різдвяних чудес, приготованих лялькарями!