Книжки

Книги, які допоможуть зберегти нерви

Книги дозволяють вирватися з реальності, зануритися в зовсім інший світ і забути про суєту. Все це дозволяє зняти нервову напругу.

«Тонке мистецтво пофігізму: парадоксальний спосіб жити щасливо»

Марк Менсон

«Тонке мистецтво пофігізму: парадоксальний спосіб жити щасливо»

Ці історії нам розповідають мало не щодня. Хтось розпочинав власний бізнес у маленькому гаражі, а зараз володіє мільярдним капіталом і фінансує половину світової доброчинності. Хтось у дитинстві був слабеньким і хворобливим хлопчиком, але зайнявся спортом і тепер грає героїв і мачо в крутих бойовиках. На телебаченні, в журналах та в інтернеті — скрізь йдеться про чужий успіх. Зрештою виникає розпачливе відчуття, що усі навколо досягли більшого, ніж ми. Коли заходиш у соціальні мережі, ефект підсилюється. Раптом виявляється, що навіть ті, хто не дуже збагатів і не прославився, все одно живуть ліпше за нас. Наче в них і подорожі цікавіші, і вільного часу більше, і вечірки веселіші. То, звісно, лише ілюзії, створені вибірковим викладенням фактів і вдалим підбором фотографій, але щойно ми їм піддаємося, вони знецінюють наші власні досягнення та задоволення. Про те як цьому не піддатися, власне й пише Марк Менсон.

Де придбати: https://goo.gl/MmemgM

«Хочу й буду»

Михайло Лабковський

«Хочу й буду»

Він впевнений, що здатність бути щасливим в особистому житті абсолютно не залежить від віку, зовнішності та наявності зайвої ваги. Вважає, що бажання будь-що вийти заміж не властиве психічно здоровій жінці. А ще, на його думку, жертвами обставин стають лише ті, хто сам цього домагається. Михайло Лабковський — знаний провокатор, його жорсткі категоричні твердження щоразу викликають бурхливі дискусії в соціальних мережах. Не обов’язково погоджуватися з усім, що він пише, проте його книги дуже допомагають позбутися суспільних стереотипів, які тиснуть на сучасну людину. Автор пропонує простий доступний спосіб відокремити наші власні бажання від того, що нав’язує нам оточення та масова культура. Адже таке відокремлення — перший крок до того, щоб відчути себе справді вільною людиною.

Де придбати:https://goo.gl/1GrWGb

«Вся правда про неправду»

Ден Аріелі

«Вся правда про неправду»

Засновник дослідницького бюро Center for Advanced Hindsight і викладач суспільної економіки в університеті Duke, одному з найпрестижніших вишів Сполучених Штатів, справжній знавець людської поведінки. Ця книга дає відповідь на одне з найнеприємніших питань сьогодення: коли, як і, головне, навіщо ми брешемо оточенню та самим собі. Подальші спроби замаскувати власну брехню змушують нас даремно витрачати час, нерви та гроші. Ден Аріелі пропонує до геніальності простий альтернативний шлях — одразу її спростувати та більше не брехати. Гадаєте, ви дуже правдива людина? Часто ми просто не усвідомлюємо власного лицемірства. Автор книги вчить, як його розпізнати.

Де придбати:https://goo.gl/w7H8wc