Театри

3 театральні вистави для гарного настрою

Іноді все, чого хочеться від вечора, — це хороший гумор і гарний настрій. Якщо ви не готові до драматичних сюжетів і сильних переживань, купуйте квиток на комедійну виставу і просто дозвольте собі відпочити та трішки підкачати м’язи пресу за допомогою сміху. Ми вибрали 3 вистави, які відмінно впоруються з цим завданням.

«Дві смужки, або Подвійна суцільна любов»

Театр « Чорний квадрат»


Рано чи пізно, очікувано чи ні, але в житті практично кожної пари з’являються 2 смужки. І тут не вгадаєш … Для одних – це символ двох паралельних життів, для інших – перекреслені (для впевненості двічі) відносини. Хоч би що там було, але ця подія ділить наші життя на До і Після і нікого не залишає байдужим.

Говорити про вагітність і не сказати про секс «Чорний квадрат» просто не може. Тому відвертість, інтимність і еротизм присутні повною мірою. Ну а гумор червоною лінією проходить через всі історії вистави. Ідеальна вистава, щоб насміятися та розчулитися.

Вартість квитка: 150–580 грн

«Обережно, жінки!»

Київський театр « Тисячоліття»


Цей чоловік весь час гуляє мінним полем, причому абсолютно не спеціально.

Щиро намагаєшся поводитися чемно – зустрічаєш гарну дівчину, закохуєшся, живеш собі… Та ось зустрічаєш ще одну дівчину, також гарну і чудову. Знову намагаєшся мати чесне життя, а потім ще когось зустрічаєш. Зрештою, маємо трійку нормальних правильних чесних стосунків, але виявляється, що ти в ній – типовий аморальний лицемір!

Прем’єра від київського театру «Тисячоліття» неодмінно примусить вас сміятися.

У ролях: Геннадій Світіч, Станіслав Станішевський, Тетяна Лещенко, Євгенія Бєлова, Маргарита Савкун.
Вартість квитка: 200–500 грн

«Приємна несподіванка»

Театр «Актор»


Сцени на межі фарсу за Дж. Бароном в інтерпретації Ольги Гаврилюк та з неймовірним Олексієм Вертинським у головній ролі.

Коли зустрічаються два євреї, навіть якщо між ними вікова прірва в півстоліття, – не уникнути гумору, мудрості та несподіваних поворотів сюжету.

Молодий перспективний хлопець випадково збиває на дорозі похилого самотнього єврея. За вироком суду, він змушений доглядати за чоловіком, періодично навідуючись до нього. Але не все так просто – старий виявляється доволі конфліктним і дивним самітником. Доведеться застосувати надздібності, аби виконати судове розпорядження! Але хто б міг подумати, що дві абсолютно чужі людини за короткий час зможуть стати насправді близькими і врятують один одного від фатальної жорстокості життя.

У ролях: Олексій Вертинський, Артем Ємцов.
Вартість квитка: 100–300 грн