Концерти

Шоу, яке збирає аншлаги: видовищне та відверте вар’єте «Рояль» повертається

Видовищне та відверте вар’єте-шоу «Рояль», що підкорило серця декількох тисяч глядачів, повертається на сцену столичного Caribbean Club Concert Hall. Перші покази після карантиної перерви відбудуться 14, 21 та 28 серпня 2020 року.

Caribbean Club представляє в Києві мистецтво вар’єте, яке з’явилось в Парижі і вже 100 років популярне у всьому світі.

«Ми на один вечір запрошуємо глядачів на побачення з Парижем! Комфортна атмосфера, напівтемрява, зручне крісло, келих ароматного вина та звабливе шоу у кращих традиціях. Тут ви не побачите вульгарних постановок. Легкий еротизм перформансу та витончена сексуальність не залишать байдужим нікого», – розповідають організатори шоу.

Вар’єте-шоу «Рояль» складається з музичних та відвертих перформансів. Оригінальне аранжування, яскраві костюми, жива музика та звабливі танцівниці – ось на цьому моменті вже можна купувати квитки!

Музичним продюсером шоу виступив знаний український музикант і композитор Олексій Боголюбов. Відомі мелодії, що потрапляють до нього, набувають нового звучання. Хореографами-постановниками шоу стали українські танцівниці, учасниці проєктів «Танцюю для тебе» та «Танці з зірками» Анна Паламарчук, Катерина Тришина та Світлана Черниш. Режисери досягли своєї мети та довели, що за враженнями від справжнього кабаре не обов’язково їхати до Франції.

Шоу зібрало більше 20 аншлагів поспіль та підкорило серця тисяч глядачів. Тепер ваша черга насолодитися мистецтвом вар’єте! 

Придбати квитки на вар’єте «Рояль» можна на сайті.