Кіно

Кінопрем’єри березня 2019

Фантастичний пригодницький бойовик «Капітан Марвел» (США)
марвел фільм у прокаті

Сюжет: Пілот Керол Денверс отримує надприродні здібності після зіткнення з расою інопланетян і стає однією з наймогутніших супергероїнь Землі.
У ролях: Брі Ларсон, Семюел Л. Джексон, МакКенна Грейс та ін.
У прокаті з 7 березня.

Мультфільм «Королівський коргі» (Бельгія)

кінопрем'єри

Сюжет: Пригоди пса Рекса, улюбленця британської королеви. Одного разу Рекс губиться і залишається один посеред галасливих вулиць. Щоб повернутися додому, Рексу доведеться мати справу зі злими собаками різних порід, закохатися і знайти своє справжнє «я».
У прокаті з 7 березня.

Драма «Повернення Бена» (США)

повернення бена

Сюжет: Напередодні Різдва Бен Барнс тікає з реабілітаційного центру й повертається додому. Мати, яка свого часу добряче з ним натерпілася, приймає сина, але скоро переконується, що нічого не змінилося, — від хлопця потрібно чекати біди. У неї є 24 години, щоб уберегти сина від небезпеки.
У ролях: Джулія Робертс, Лукас Хеджес, Кортні Б. Венс та ін.
У прокаті з 7 березня.

Музично-мелодраматична комедія «Гуцулка Ксеня» (Україна)
гуцулка ксеня

Сюжет: з Америки до Ворохти прибувають американці, щоб знайти наречену для молодого Яро. Батько юнака залишив заповіт, за яким Яро отримає у спадок 1 мільйон доларів, якщо одружиться зі свідомою українкою.
У ролях: Варвара Лущик, Максим Лозинський, Олів’є Бонжур та ін.
У прокаті з 7 березня.

Мультфільм «Диво-парк» (Іспанія, США)диво-парк

Сюжет: Винахідлива Джун створила модель особливого місця, де панує справжня магія, – неймовірного парку атракціонів. Але дівчинка навіть не здогадується, що Диво-парк існує не лише в її уяві – на неї чекають неймовірні пригоди, нові друзі й важлива місія.
У прокаті з 21 березня.

Мультфільм «Дамбо» (США)

дамбо

Це нова версія історії про слоненя з великими вухами, якому мишеня допомагає стати зіркою свого мандрівного цирку, від геніального режисера Тіма Бертона.
У прокаті з 28 березня.

Фільм «Білий лебідь» (Норвегія)білий лебідь

Розкішна драма про насичене життя відомої фігуристки Соні Гені, єдиної у світі триразової олімпійської чемпіонки в одиночному фігурному катанні, десятиразової чемпіонки світу та шестиразової чемпіонки Європи. Виборовши всі медалі, вона залишила фігурне катання й стала зіркою балету на льоду в Сполучених Штатах. Наполегливість і слава з часом відкривають Голлівуд… Чи буде в красивої історії щасливий фінал?

Виконавиця головної ролі Іне Марі Вілманн виконувала ризиковані трюки сама, і це лише мала частка поваги та любові, які є в декадентському норвезькому кіно.

У прокаті з 28 березня