Концерти

Музика, травень, романтика: 5 концертів у ботсаду

Культурна агенція Svitlo Concert незабаром відкриває літній сезон незабутніх концертів у київському ботанічному саду ім. М.М. Гришка. На глядачів чекають джаз, соул, класика, найвідоміші саундтреки на жасминовій галявині та в розарії. Отож обирайте й насолоджуйтеся буянням весни й прекрасною музикою!

Весняний джаз у розарії

Коли: 24 травня, 19:00
Де: розарій ботанічного садувесняний джаз у розарії
Відкриватиме сезон у розарії Ботанічного саду ім. М.М. Гришка відомий американський джазовий вокаліст Чак Уінслі, який подарує глядачам магію поєднання весни і музики. Вечір доповнять легкі коктейлі та аромати травневого саду.

Квитки: 330 грн.

Інтерактивний концерт «Джаз для дітей у саду»

Коли: 25 травня, 11:00
Де: розарій ботанічного садуджаз для дітей

Це не звичайна музична вистава для дітей, а концерт 3 в 1:

  •  Можливість познайомити дітей з джазом в інтерактивній формі.
  •  Повноцінна вистава від акторів і джаз-бенду.
  •  Концерт, що сприяє розвитку дитини.

У програмі звучатиме спеціально рекомендований для дітей легкий і веселий джаз, а також улюблені джазові мелодії з мультфільмів у супроводі цікавих історій від акторів. Сумувати не доведеться нікому!

Квитки: 275 грн.

Музика з фільмів про кохання в саду жасминів

Коли: 25 травня, 19:00
Де: Сад жасминіввіртуози києва
Музика про кохання має магічну силу проникати у найпотаємніші закутки людської душі та хвилювати до сліз. На романтичний вечір, загорнений у солодкі мелодії і ніжний запах жасмину, запрошують «Віртуози Києва». У програмі музика з фільмів: «Солодкий листопад», «Ла Ла Ленд», «Тілоохоронець», «Леон», «Чоловік і жінка», «Великий Гетсбі», «Брудні танці», «Мости округу Медісон» та інших.

Квитки: 330 грн.

Класика в саду

Коли: 26 травня, 19:00
Де: сад жасминівкласика в саду
Травень – час романтики, квітів і пташиного щебету. Додайте до цього музику від «Віртуозів Києва», що приготували абсолютно нову програму легких літніх творів, і отримаєте незабутній вечір у концертній залі під відкритим небом.

Квитки: 330 грн

Вечір джазу та коктейлів у саду

Коли: 31 травня, 19:00
Де: сад жасминівкоктейлі в саду
Проводжати весну потрібно, звісно ж, на природі. А зустрічати літо – з музикою від джазмена з Лос-Анджелеса Чака Уінслі. Насолоджуйтеся його чарівним співом і легкими свіжими коктейлями у найкрасивішому саду країни.

Квитки: 330 грн.

Календар подій на літо від Svitlo Concert — тут.