Концерти

Джазові концерти вересня 2019 у Caribbean Club

Восени Caribbean Club Concert Hall продовжує тішити гостей концертами талановитих джазових виконавців. Зігрівати меломанів вересневими вечорами будуть традиційне шоу «Джаз для дорослих» із Олексієм Коганом, Тетяна Амірова з шоу-програмою Yiddish Jazz, квартет Руслана Єгорова та багато інших. Детальніше про концерти в нашому дайджесті.

Nataliya Lebedeva Trio і Лаура Марті

Коли: 9 вересня 20:00
Вартість: 150—470 грн
лєбєдєва джаз

В межах серії концертів Live Jazz Monday виступлять Nataliya Lebedeva Trio і відома джазова співачка Лаура Марті з програмою WAVES. Музиканти представлять авторські англомовні композиції. Яскрава емоційна палітра програми і динамічна музична драматургія створять особливу атмосферу.

«Джаз для дорослих» з Олексієм Коганом

Коли: 12 вересня 20:00
Вартість: 180—850 грн


Під час традиційного шоу від Олексія Когана наживо пролунають всесвітньо відомі композиції у виконанні колективу Jazz in Kiev Band і чарівної джазової вокалістки Лаури Марті. Родзинка шоу – танцювальні перформанси чуттєвого балету NC-17 Showballet і захопливі історії про легендарні композиції від Олексія Когана.

Balance Quartet

Коли: 16 вересня 20:00
Вартість: 150—350 грн
група баланс

У межах серії концертів Live Jazz Monday виступить Balance Quartet. Колектив, до складу якого входять відомі українські музиканти, представить авторські композиції, ліричну та кінематографічну музику, а також музичні сюрпризи. Це ідеальний вечір для романтичного побачення або зустрічі з друзями!

Анастасія Белінська та Early Bird Band

Коли: 23 вересня 20:00
Вартість: 150—350 грн
український джаз


23 вересня на сцену Caribbean Club Concert-Hall вийдуть Анастасія Белінська та Early Bird Band з програмою “Український джаз”. Концептуально сімейний бенд і молода співачка представлять програму українських народних пісень в джазових обробках, а також авторські композиції українською мовою. На гостей чекає затишна сімейна атмосфера і несподівано приємне звучання відомих пісень.

Yiddish Jazz і Тетяна Амірова

Коли: 29 вересня 19:00
Вартість: 290—1040 грн


Фіналістка шоу «Голос країни» Тетяна Амірова виступить з шоу-програмою Yiddish Jazz, що складається з єврейських історій у виконанні одеситки в супроводі віртуозних музикантів і танцюристів. Композиції об’єднані сюжетом про життя артистки, її рідного міста, приправлені гумором та одесько-єврейськими традиціями.

Квартет Руслана Єгорова

Коли: 30 вересня 20:00
Вартість: 190—820 грн
Ruslan Egorov Quartet

Зірки української джазової сцени, квартет Руслана Єгорова презентують музичний вечір Jazz about Love. Музиканти представлять романтичну програму, присвячену прекрасному почуттю — коханню. Прийдіть і розділіть цей осінній вечір з близькими і друзями під твори таких легенд джазу, як Френк Сінатра, Дін Мартін, Майкл Бублей.

Дізнатися детальніше про концерти та купити квитки можна купити на сайті Caribbean Club Concert Hall.