Концерти

Як відвідувати концерти під час карантину: відеоінструкція від концерт-холу Caribbean Club

Незважаючи на «жовту» карантинну зону, куди потрапив Київ, столичні заклади та концертні майданчики почали запрошувати гостей на культурні події.

Київський клуб та концерт-хол Caribbean Club Concert Hall зняв відеоінструкцію про те, як правильно відвідувати концерти під час карантину.

Щодо Caribbean Club Concert Hall, то там адаптували шоу та концерти під камерний формат з обмеженою кількістю місць. Заходи відбуваються у форматі «dinner show», в якому перегляд захопливих музичних і театральних шоу вдало поєднується з вечерею. 

«Dinner show – це чудова можливість відпочити після робочого дня в компанії друзів, насолоджуючись виступом улюблених артистів, вишуканою вечерею та келихом прохолодного ігристого. Завдяки камерному формату, ви можете побачити улюбленого музиканта або актора на відстані двох витягнутих рук – пам’ятаємо про дистанцію :)», – коментує Анастасія Ваганова, програмна директорка Caribbean Club.

Адміністрація закладу зазначає, що приділяє особливу увагу забезпеченню максимальних запобіжних заходів для безпеки гостей: по всій території концерт-холу розміщені санітайзери, персонал працює у масках та рукавичках, регулярно здійснюється провітрювання приміщення та дезінфекція поверхонь, проводиться щоденний огляд персоналу, а також на вході охорона перевіряє температуру гостей інфрачервоним термометром.

Придбати квитки на події Caribbean Club Concert Hall можна на сайті.