Концерти

4 концерти початку жовтня 2019 у Caribbean Club

Ігор Григор'єв зі своїм гуртом «Атракціон», очікуваний концерт колективу 5 Vymir, презентація дебютного альбому «Water» піаніста Фіми Чупахіна, перший сольний концерт DIMA LIBRA — музичні вечори в Caribbean Club Concert Hall продовжують радувати шанувальників якісної музики.

Концерт гурту 5 Vymir

Коли: 10 жовтня, 19:00
Вартість: 250-550 грн

5 Vymir – український музичний гурт із Києва. Їхній дебютний альбом «Містолінія», присвячений рідному місту, потрапив у рейтинги найкращих альбомів 2014 року за версією провідних ЗМІ. У 2018 році він увійшов до списку 100 найважливіших альбомів незалежної України.

Вихід другої платівки «Нові імена» відкрив групі дорогу на телебачення, радіостанції та шпальти глянцевих видань. Їх музика почала звучала у рекламі та фільмах, UA: Суспільне створили годинну телепрограму про історію групи. 5 Vymir виступили на одній сцені з Balthazar i Franz Ferdinand та на головних музичних фестивалях України, дали концерти від Краматорська і Слов’янська до Берліна.

Після річної паузи 5 Vymir повертається до концертної діяльності. Вихід ЕР «Карма» анонсовано на осінь 2019 року. До платівки увійдуть нові пісні, над якими музиканти працювали з початку зими. Значною мірою на нове звучання групи повпливали джаз, соул і традиційна музика Сходу.

Зустріч на Facebook

Ігор Григор'єв та «Атракціон»

Коли: 13 жовтня, 19:00
Вартість: 350-550 грн

Ігор Григор’єв – музикант, композитор, в минулому – журналіст і продюсер, засновник журналу «OM». Нині Ігор є автором і виконавцем музики, для визначення жанру якої критики використовують терміни «арт-поп», «інді-поп», «експериментальний поп», «інді-кабаре», підкреслюючи відмінність від традиційних жанрів популярної музики.

У 2017 році Ігор Григор’єв представив свій новий колектив «Атракціон» і нову концертну програму, що складається з пісень в стилі диско-фанк. Київський концерт, який відбудеться 13 жовтня – це яскрава подорож по всій творчості Григор’єва: мелодійна, емоційна, наповнена прихованими знаками. Без сумніву, це дійство моментально захопить публіку та понесе слідом за собою – зануритися в ностальгічні хвилі десь біля берегів Бразилії чи танцювати під пружний електро-поп Панами. Або просто насолоджуватися музикою і дати себе оповити блискучою енергією, теплом і щирістю, яких в цей день в Caribbean Club Concert Hall буде більш ніж достатньо.

Зустріч на Facebook

Піаніст Фіма Чупахін презентує дебютний альбом «Water»

Коли: 14 жовтня, 19:00
Вартість: 250-950 грн

14 жовтня відомий український джазовий піаніст і композитор Фіма Чупахін презентує дебютний альбом «Water» в рамках українського туру у столичному Caribbean Club Concert Hall. Ця платівка була записана у Нью-Йорку навесні цього року з потужним складом талановитих молодих музикантів, які є одними з найяскравіших представників сучасної джазової сцени – Jonathan Barber (барабани) Josh Evans (труба), Vuyo Sotashe (вокал), James Robbins (бас), Yoav Eshed (гітара) та Сергій Аванесов (саксофон).

 

Відомий американський журналіст Ted Panken (JazzTimes, Down Beat) охарактеризував цей альбом так: “Прониклива, мелодійна робота, в якій Чупахін направляє музикантів чіткою композиційно рукою, наділяючи музику своєю гармонічною ідентичністю, однак віддаючи Нью-Йоркським колегам достатньо простору для маневру. Його фортепіанні соло тонкі, майстерні, переконливі, ніколи не грубі та не агресивні”.

Нагадаємо, що Фіма Чупахін є співзасновником і учасником джазового колективу Acoustic Quartet. Він співпрацював з Сергієм Бабкіним, Джамалою, SunSay та іншими, а також написав музику до фільму «Дике поле» за романом Сергія Жадана «Ворошиловград». У 2018 році піаніст разом з Сергієм Жаданом заснували проект Zhadan&Fima, який нещодавно випустив міні-альбом.

Зустріч на Facebook

Перший сольний концерт DIMA LIBRA

Коли: 15 жовтня, 20:00

Учасник телепроекту «Голос країни», номінант музичної премії YUNA, поет та автор пісень DIMA LIBRA зважився на свій перший сольний концерт. 15 жовтня, на честь свого дня народження, він збирає друзів та прихильників у Caribbean Club Concert Hall.

«Сцена – єдине місце, де я почуваю себе на тисячу відсотків щасливим. Впевнений, це буде дуже радісний день народження. А присутність кожного з вас стане для мене найкращим подарунком!», – говорить DIMA LIBRA.

Артист виконає відомі та нові пісні, а ще DIMA LIBRA зачитає зі сцени вірші зі своєї майбутньої поетичної збірки.

Зустріч на Facebook