Концерти

Концерти другої половини жовтня 2019 у Caribbean Club

Нове шоу від Freedom Jazz girls band, творчий вечір легендарного Сєви Новгородцева з «Бі-бі-сі», концерт Майкла Джира і його гурту Swans, а також традиційний «Джаз для дорослих з Олексієм Коганом» — вечори в Caribbean Club Concert Hall продовжують радувати шанувальників якісної музики та цікавих зустрічей.

Джаз для дорослих з Олексієм Коганом

Коли: 19 жовтня, 19:00
Вартість: 180-850 грн
джаз для дорослих

Шоу «Джаз для дорослих з Олексієм Коганом» — це можливість пізнати джаз по-новому та відчути його по-справжньому. Це не просто концерт. Це шоу, у якому Олексій Коган як ведучий та артист майстерно поєднує музику, гумор та неповторну дружню атмосферу.

Олексій Коган є видатною особистістю української джазової сцени. Людиною, вклад якої у розвиток музичної культури України та українців важко переоцінити. Він немов хрещений батько українського джазу.

19 жовтня на гостей чекають всесвітньо відомі композиції у виконанні колективу Jazz in Kiev Band і чарівної джазової вокалістки Лаури Марті, а також невигадані історії про особистості джазу від Олексія Когана.

Ексклюзивна частина шоу – танцювальні перформанси балету NC-17 Showballet. Їхні чуттєві та оригінальні виступи доповнюють та по-новому розкривають відомі та улюблені композиції.

Зустріч на Facebook

Найвідоміший голос «Бі-бі-сі» Сєва Новгородцев з творчим вечором

Коли: 22 жовтня, 20:00
Вартість: 290-1290 грн
Сева

Легендарний радіоведучий і журналіст Сєва Новгородцев виступить в Києві. Сєва поділиться цікавим досвідом і безліччю дивовижних історій. Творча зустріч відбудеться 22 жовтня у столичному Caribbean Club Concert Hall.

“Я розповім про десятки історичних особистостей, з якими довелося зустрітися, про роботу на BBC та в кіно, наприклад, як я загинув від руки Джеймса Бонда, про еміграцію, про написання книг. Будемо спілкуватися і я відповім на ваші питання. До зустрічі!”, – говорить Сєва Новгородцев.

79-річний радіоведучий є неперевершеним оповідачем, ерудитом та має колосальний життєвий досвід. Його книги стають бестселерами, виступити користуються шаленою популярністю, а його внесок у світову культуру відзначений Орденом Британської Імперії.

Творча зустріч відбудеться в форматі інтерактивної бесіди з залом. Сєва Новгородцев відповість на питання і поділиться досвідом.

Під час виступу можна буде придбати книги, отримати автограф і зробити фото з Сєвою.

Зустріч на Facebook

«Бондіана» від Freedom Jazz

Коли: 24 жовтня; 7, 15, 21 і 28 листопада; 5 грудня; 20:00
Вартість: 390-1800 грн
фридом джазз

З легким авантюризмом та таємничими усмішками Freedom Jazz girls band представляє нове Sax Live Show «Пiф-Паф». Музичне кабаре #1 в Україні підготували для глядачів осінню серію джазово-вибухових шоу, що стартує вже 24 жовтня у Caribbean Club Concert Hall.

Шоу «Пiф-Паф» – це справжня «Бондіана», що ніби зійшла з екранів телевізорів. Дівчата Бонда – ось ким уявили себе на цей раз Freedom jazz girls band.

Зухвало та несподівано, як постріл з-за кутка. На сцені розгорнуться справжні пристрасті, де глядачі будуть не свідками, а співучасниками.

А десь в куту глядацького залу, в диму сигари буде сидіти він, виблискуючи своїми пристрасними очима. І підійшовши ближче неодмінно захоче себе представити, як завжди це робив раніше: «Бонд, Джеймс Бонд». Але в цей раз його представлення буде обірвано на півслові, адже тепер і назавжди тільки – Jazz, Freedom Jazz!

Побачити та почути Sax Live Show “Пiф-Паф” можна буде: 24 жовтня; 7, 15, 21 і 28 листопада; та 5 грудня у Caribbean Club Concert Hall.

Зустріч на Facebook

Майкл Джира та Норман Вестберг

Коли: 31 жовтня, 19:00
Вартість: 690—2190 грн

Майкл Джира – одне з найгучніших імен у музиці, не лише у переносному значенні, а й у прямому – його гурт Swans справедливо вважається чи не найгучнішим гуртом у світі. Однак цього разу ми почуємо Майкла зовсім інакшим – на сцені буде лише він та гітара, а концерт відбудеться 31 жовтня в київському Caribbean Club.

Це вже не перший тур Майкла Джири як сольного артиста. Однак акустичні концерти для нього досі є щоразу новим досвідом.

У програмі – сольне виконання пісень Swans та Angels of Light, за словами оригінального члена Swans Нормана Вестберга, у дусі «готичного Джонні Кеша». До речі, саме Норман Вестберг і його гітара з кінематографічною інструментальною програмою стануть спеціальними гостями концерту

Зустріч на Facebook