Вихідні в місті

Святкова програма в Києві на Різдво та Новий Рік 2020

Цього року святкові заходи, присвячені Новому Року та Різдву, в Києві пройдуть на Софійській і Контрактовій площах. Про це повідомляє громадська організація Folk Ukraine на сторінці в Facebook.

Святкування на Софійській площі відбуватимуться з середини грудня 2019 по 13 січня 2020.
19 грудня – урочисте засвічення ялинки.
31 грудня – зустріч Нового року.
7 січня – святкова хода звіздарів і різдвяний концерт.
В інші дні заплановано святкові концерти на великій сцені. Цього року тематикою свята стане казка про Лускунчика.
Прикрасили головну ялинку 800 тематичними іграшками й понад 4 кілометрами різнокольорових гірлянд. Висота зеленої красуні – понад 28 метрів.
Із середини грудня і до 19 січня на киян і гостей столиці чекають традиційні святкування і сучасні розваги також і на Контрактовій площі.
19 грудня відбудеться засвічення ялинки.
31 грудня – зустріч Нового року.
7 січня – хода звіздарів і народні гуляння.

святкова програма

фото: Good News about Ukraine Facebook Page

На Святого Василя, 14 січня, фольклорні колективи співатимуть щедрівки, а в інші дні на великій сцені пройдуть святкові концерти. Цього року тематикою свята на Подолі стане опішнянська кераміка, затишне зимове містечко в етностилі, тематичні інсталяції та розваги.

Також у Києві на Софійській площі стартувало нове інтерактивне шоу для дітей і дорослих «Лапландія 360. Інтерактивна подорож до Санти». Новорічний проєкт з ефектом занурення в казковий світ розмістився прямо біля головної ялинки країни.

Шоу відбувається у спеціальному просторі площею 150 кв. м. Провідником у віртуальну Лапландію служить ельф Ейнар, який розповідає про все, що відбувається навколо глядача і під його ногами. Він жартує, просить відшукати 4G-кристал, знайомить з селищем ельфів, рогокотом Робертом, який бавиться хімічними експериментами, і, звичайно ж, із самим Сантою.

святкова програма у Києві

У шоу-подорожі задіяно 8 персонажів, з яких один реальний – супроводжує глядачів у залі, а решта – голографічні. Ще 22 мешканці Лапландії – анімаційні 3D-персонажі.
«Ідея «Лапландії 360» заснована на дитячих і дорослих мріях, тому що кожен хоче побувати у чарівному місці Лапландії, де здійснюються бажання.