Виставки

Виставка з творами Малевича, Архипенка та Нарбута відкриється на вокзалі в Києві

На залізничному вокзалі Київ-Пасажирський 14 листопада розпочне роботу інтерактивна виставка Ukraine WOW. Виставковий простір площею 3000 квадратних метрів облаштували поблизу 14 колії, у будівлі багажного відділення. Окрім художніх робіт, тут з’явиться стіна з бурштину, тунель кохання та інсталяція з антрациту.

Коли: Київський центральний залізничний вокзал, 14 колія, Багажне відділення з рампою
Де: 14 листопада – 29 грудня 2019
Вартість: 50 грн, дітям до 12 років, пенсіонерам, учасникам бойових дій - безкоштовно.

Виставка складається з семи тематичних смислових блоків, що знайомлять глядачів із Україною так, ніби вони подорожують нею в потязі. Вау-пейзажі, запахи степу, шум моря, останній автопортрет Казимира Малевича, скульптури Олександра Архипенка, унікальна абетка Георгія Нарбута і мазанка, на стінах якої відтворені роботи Поліни Райко — це все пропонують побачити відвідувачам з 14 листопада по 29 грудня.

«Від рожевого вагона, в якому звучать сни та мрії, до віртуальної реальності, в якій ви літаєте над Батьківщиною-матір’ю, гуляєте відновленим Невицьким замком та зсередини побачите «дев’ятку» — найпотужнішу доменну піч у Європі. А ще це можливість озвучити мультфільми про видатних українців та подивитися, як тчуть прямо тут, наживо, унікальні українські гобелени» — так розповідають творці виставки про її наповнення.

Опубліковано Укрзалізниця – Ukrzaliznytsia Середа, 16 жовтня 2019 р.

Над створенням Ukraine WOW працює агенція Gres Todorchuk. Куратори проекту – Ксенія Малих та Євгеній Стасіневич. Дизайн Ukraine WOW розробила агенція Banda, автори бренда України Ukraine NOW. Мультимедійні інсталяції готує команда Photinus. Серед численних партнерів Ukraine WOW – Ukrainer, Depositphotos, «Книга-мандрівка», Expolight, музеї та приватні інституції.