Концерти

Куди сходити восени: перше українське еротичне вар’єте й театральні вистави про секс

Столичний концерт-хол Caribbean Club оголосив розклад камерних подій осені. Серед найближчих заходів — театральні вистави й еротичне вар’єте-шоу «Рояль».

Покази планують проводити щотижня, дотримуючись усіх рекомендацій МОЗ та забезпечуючи максимальні запобіжні заходи для безпеки гостей.

Вар’єте-шоу «Рояль»

 24 вересня, 1, 8, 17, 24 та 31 жовтня 

Мистецтво вар’єте з’явилось в Парижі в 1720 році та вже 100 років популярне у всьому світі. Команда Caribbean Club створила перше і поки що єдине українське вар’єте «Рояль», яке презентували у жовтні минулого року у столичному клубі. За перші пів року показів шоу зібрало понад 20 аншлагів поспіль та підкорило серця тисяч глядачів. 

Вар’єте «Рояль» складається з музичних та відвертих перформансів: оригінальні аранжування, яскраві костюми, жива музика та звабливі танцівниці. Видовищне та відверте шоу можна побачити у концерт-холі щотижня

 

Вистави театру-студії імпровізації «Чорний Квадрат»

19, 23 та 30 вересня; 2, 7, 14, 21 та 28 жовтня

Комедійні вистави від «Чорного Квадрату» вже стали гарною традицією для тих, хто полюбляє поєднувати перегляд театральної вистави зі смачною вечерею. Зараз вистави про кохання, секс та дружбу відбуваються у Caribbean Club щосереди та щосуботи.

У вересні та жовтні на гостей закладу чекає така театральна програма: «Шукаю чоловіка на кожен день» (19 вересня, 28 жовтня), «Topless. Усе включено» (23 вересня), «21 хвилина до та після сексу або перебір горить» (30 вересня), «Офіс. Запали в собі бажання» (2 жовтня), «Жінки оптом та в роздріб» (7 жовтня), «Секс на пляжі – не тільки коктейль» (14 жовтня), «Ніколи не дзвони мені, кохана» (21 жовтня). Опис кожної вистави можна знайти на сайті.

«Зустрічати осінь з гарним настроєм – корисно для здоров’я, – запевняє програмна директорка Caribbean Club Concert Hall Анастасія Ваганова. – Ми адаптували всі наші шоу під камерний формат «dinner show» з обмеженою кількістю місць – у продажу тільки 100 квитків на кожну подію».

До речі, подивитися відеоінструкцію про те, як правильно відвідувати концерти під час карантину, можна за посиланням.