Виставки

«Про щастя»: виставка живопису Анни Чичеріної

Українська художниця Анна Чичеріна представляє свою другу серію картин із назвою «Про щастя» з трилогії «Ласкаво просимо до щастя». Серія картин продовжує історію дитинства, підкреслює цінність кожного моменту життя та щирої любові.

Роботи Анни Чичеріної відрізняються тонко підміченими відтінками, розмаїттям кольорів і магією спокою. Художниця уникає «багатослів’я» і в легкій імпресіоністичній манері пише безтурботність дитинства, магію кохання та щирість емоцій. За характерними для імпресіонізму мазками можна розгледіти власний унікальний стиль художниці. Вона бачить світ зворушливим, ніжним та неймовірно барвистим.

Полотна, на яких поєднані зрозумілі всім сюжети та буяння кольорів змушують по-іншому поглянути на звичайні речі, які нас оточують. Філософія художниці полягає в тому, що найважливіше в житті – це близькі люди та емоції, які не можливо купити за гроші. Анна Чичеріна намагається відобразити в картинах частинку свого щастя. На одній із картин нової серії «Про щастя» вона зобразила себе з братом.

Працюючи у сфері ІТ, Анна Чичеріна здалася під потоком творчих ідей і поринула в живопис, яким захоплювалася ще з дитинства. Художниця впевнена: досконалості немає меж, тому вона продовжує розвивати свої вміння та запитувати порад у визнаних майстрів. Таким порадником та натхненником для Анни є український художник Андрій Куцаченко. За плечима художниці вже чималий досвід та виставки в найкращих галереях України.

Одна з робіт Анни була обрана для принта хусток на щорічній церемонії нагородження «THE WOMAN NOBLE PRIZE – THE WOMAN OF THE YEAR 2020» за версією ООН SDGs. Також Анна номінована на Woman Art award 2020 року, і візьме участь у виставці, яка відбудеться цього року в Італії.

Виставка-продаж триває по 14 серпня. Виставка проходить у форматі виставки-продажу в закритому режимі, з обмеженою кількістю відвідувачів. У зв’язку з карантинними заходами, перегляд і продаж картин проводяться з дотриманням рекомендацій МОЗ. Для перегляду і придбання робіт, автор просить дотримуватися правил: входити в приміщення в захисній масці, використовувати антисептик на вході, дотримуватися дистанції за спеціальною розміткою на підлозі. Spivakovska ART: EGO culture center відновить проведення культурно-масових заходів після зняття відповідних карантинних обмежень.

Коли: до 14 српня 2020, з 11 до 19:00. Вхід вільний.
Адреса: Саксаганського, 59Б, Spivakovska ART: EGO gallery.