Концерти

Де замовити квиток на концерт в Україні

Розповідаємо про популярні і зручні сервіси покупки квитків на концерти в Україні.

Приват

Сервіс для покупки квитків за допомогою Приватбанку має зручний інтерфейс, афішу подій (концерти, вистави, кінопокази, спортивні заходи і т.д), можливість обрати місто та дату. Маючи картку від банку, квиток можна купити за допомогою приват24, клієнтам інших банків потрібно буде заповнити дані (номер, CVV-код, термін дії).

Недолік: не зовсім зрозумілі рубрики: обираючи “поп”, можна не побачити в результатах більшість концертів українських зірок. Щоб не пропустити подію, краще обирати всі рубрики.

https://bilet.privatbank.ua/uk/concerts

Карабас

Один з найпопулярніших в Україні сервісів. Тут можна знайти квитки на творчі зустрічі, сеанс в кіно, театр, оперу, концерт. Є можливість обирати не тільки місто і бажану дату, але і місце проведення заходу. Ціни не відрізняються від аналогічних сервісів, підтримує більшість платіжних систем.

Недолік: динамічні рекламні банери на сайті

https://karabas.com/

Сoncert.ua

Спеціалізується на квитках на концерти. Зручна афіша, зрозумілі підрубрики та ненав’язливі рекламні банери. Сервіс підтримує більшість платіжних систем. По бажанню можна отримати не лише електронний квиток, але і замовити доставку кур’єром. Є можливість підписатись на анонси та акції.

Недолік: завеликі афіші, щоб продивитись список концертів на найближчі місяці, потрібно прогорнути кілька “екранів” на стандартному моніторі. Також сайт досить “важкий”, тому погано відображається при слабкому інтернет-зв’язку.

https://concert.ua