Союз спорту, мистецтва й моди для підтримки української олімпійської збірної

14 листопада 2019 року в Національному художньому музеї України відбулося відкриття виставки, присвяченої унікальному спільному проєкту INTERTOP Ukraine, Національного олімпійського комітету України та NAMU, мета якого — надихнути на перемоги наших спортсменів на літніх Олімпійських іграх 2020 у Токіо.

На честь XXXII Олімпійських ігор компанія INTERTOP Ukraine випустить колекцію мерчу, до якої увійдуть футболки, присвячені олімпійським видам спорту, з авторськими принтами — творами відомих українських художників: Назара Білика, Артема Волокітіна, Люсі Іванової, Алевтини Кахідзе, Саши Курмаза, Макса Пастушенка, Маші Реви, Миколи Толмачева, Лесі Хоменко та дизайнерів seri/graph Жені Полосіної та Анни Іваненко.

Ці роботи будуть представлені в рамках спеціальної виставки у NAMU (дизайнерка експозиції – художниця Катя Лібкінд), яка триватиме з 23 листопада до 6 грудня.

Відкриття виставки зібрало легендарних українських спортсменів і команду художників, які працювали над принтами, що стало втіленням головної ідеї, яку INTERTOP заклав в основу проєкту — об’єднати енергію спорту, мистецтва і моди, щоб зарядити нашу Олімпійську збірну для яскравих перемог у Токіо наступного року.

Колекція надійде в продаж у мережу магазинів INTERTOP, на сайт intertop.ua, а також буде доступна всім гостям Національного художнього музею України в березні 2020 року. Купуючи предмети з колекції, кожен українець й українка зможуть не тільки продемонструвати свою позицію вболівальника. Вони фактично підтримають наших спортсменів, адже частина прибутку від продажу буде перераховано на підтримку олімпійської збірної України.

Юрій Чебан, дворазовий олімпійський чемпіон із веслування на каное.

«INTERTOP давно опікується розвитком українського спорту. Разом з екологічною програмою ці два напрями є стратегічними напрямами корпоративної соціальної відповідальності компанії. Ми є партнером Федерації легкої атлетики України, а минулого року почали співпрацю з Національним олімпійським комітетом України, — коментує Валерія Толочина, директорка з маркетингу  INTERTOP Ukraine. — Для цього проєкту ми об’єднали зусилля з NAMU, щоб команда митців передала свій запал нашій збірній перед найважливішим спортивним заходом світу — Олімпійськими іграми 2020 року».

«Подібні ініціативи дуже важливі для нашого суспільства, адже привертають увагу до сфери спорту, мистецтва, моди. У кожного українця буде чудова нагода приєднатися до нашої Олімпійської сім’ї, відчути олімпійський дух й підтримати наших спортсменів», — відзначив Президент НОК України Сергій Бубка та подякував за ініціативу компанії INTERTOP та художникам, які долучилися до цього проєкту.

Головний редактор Event Ukraine Жанна Лаврова і президент НОК України Сергій Бубка.

Юлія Литвинець, генеральна директорка NAMU: «Проєкт «Вболіваю, бо…» об’єднав сучасних художників, представників клубу Леви музею, українських спортсменів, які відстоюватимуть честь України на Олімпіаді-2020 у Токіо. Об’єднувати — функція, притаманна сучасному музею. Цікаво, що в колекції Національного художнього музею України ми вже маємо цілу низку творів, пов’язаних із темою спорту. Отже, традиція триває. Сподіваємося, за підтримки збірної сучасних художників Національна олімпійська збірна України виборе у Токіо ще більше медалей, ніж зазвичай».

Гостей заходу пригощали напоями від партнера Latinium.