Виставки

Українські художники на виставці в Нью-Йорку

Відразу дві виставки сучасного українського мистецтва відбудуться на початку квітня в Нью-Йорку. На них свої роботи демонструватимуть два чудових художники — Давид Шарашидзе й Борис Єгіазарян — які прикрасили своєю творчістю обкладинки журналу Event Ukraine.

Сучасний світ, об’єднаний єдиним інформаційним простором, стає все компактнішим і неформальним. У мистецтві це відчувається найбільш помітно та суттєво — адже творча людина часто відчуває себе громадянином Світу. Чи актуальні для цього нового світу культурні традиції, спадок художніх шкіл і поколінь, особистісна та національна самоідентифікація?

українськи художники art aliance
Знайти відповіді на ці запитання покликана виставка Imagination Dialogues, організована проектом International Art Alliance. На ній зібрані роботи 14 сучасних українських художників, причому різного походження й з різних країн. Окрім Давида Шарашидзе й Бориса Єгіазаряна, авторів двох перших обкладинок журналу Event Ukraine, у виставці беруть участь такі самобутні митці, як Олексій Аполлонов, Петро Бевза, Олексій Белюсенко, Лана Кауфман, Олена Лежень, Анна Міклашевич, Олена Придувалова, Петро Сметана, Ірина Роднікофф, Анна Заячківська, Микола Журавель, DYANA.

Робота Давида Шарашидзе
художник давид шарашидзе картина

Робота Анни Міклашевич
анна миклашевич художниця

Робота Бориса Єгіазаряна
робота художника бориса эгіазаряна
Робота Анни Заячківської

ходижниця анна заячківська
Виставка Imagination Dialogues залучає до відвертої і вільної бесіди художників, котрі мають унікальний творчий і національний досвід, оригінальне бачення і висловлюють складний спектр емоцій. Ці художники заохочують глядача до активного діалогу, пропонують стати арбітром в їхній творчій дискусії. На думку куратора виставки Тетяни Бородіної, саме такі багатопланові виставки й вільні діалоги можуть дати відповідь на питання про шляхи розвитку сучасного мистецтва і його національної приналежності.Куратор виставки Тетяна Бородіна
тетяна бородіна

Фігуративний і абстрактний живопис, експресіонізм, мінімалізм — широкий спектр робіт дозволить гостям виставки не лише знайти «свою» картину, але й отримати новий досвід пізнання сучасного українського мистецтва.Що: виставка Imagination Dialogues, Contemporary Art by American And Eastern European Artists
Де й коли:
3-9 квітня, Tenri Gallery, 43 W 13 Street, Нью-Йорк
4-15 квітня, Saphira and Ventura Gallery, 4 W 43 Street, Нью-Йорк

Лана Кауфман
лана кауфман

DYANA
dyana