Кіно

«Кіно не без питань»: 49-й фестиваль «Молодість» стартує 22 серпня

Кінофестиваль «Молодість» відбудеться 22-30 серпня 2020 року. Фестиваль має стати великим кінозаходом в Україні, який відбудеться під час карантину офлайн. Водночас, організатори анонсували і появу онлайн-платформи, де фільми можна буде переглянути за гроші.

Основними локаціями кінофестивалю, гаслом якого цьогоріч стало «Кіно не без питань», стануть кінотеатр «Жовтень», де буде розташований фестивальний центр з показами конкурсної та позаконкурсної програм, в тому числі українських прем’єр, «Будинок кіно» – майданчик для фестивальних показів та серії майстер-класів у рамках «Майстерні талантів», а також спеціально сконструйований для події кінотеатр просто неба під Аркою Дружби народів, де також пройдуть фестивальні Церемонії відкриття та нагородження, покази фільмів дитячої програми, українські прем’єри та спеціальні події.

Дізнатися програму показів і придбати квитки можна на офіційній сторінці кінофестивалю в фейсбуці.

Відкриє фестиваль фільм «Забуті» режисерки Дарії Онищенко, стрічка спільного виробництва України та Швейцарії. Її українська прем’єра відбудеться 22-го серпня, під час Церемонії відкриття 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». «Забуті» — картина про життя в окупованому бойовиками Луганську декількох людей, які зберегли проукраїнську позицію. Її показ стане інклюзивним: агенція «Доступне кіно» допомогла створити звукописну доріжку для людей з вадами зору, а для людей з вадами слуху покажуть розгорнуті субтитри.