Концерти

Свінг-оркестр Ray Collins’ Hot-Club дасть єдиний концерт в Києві

Кращий свінг-оркестр Європи – Ray Collins’ Hot-Club – 1 лютого 2020 знову зіграє в Києві. В рамках світової прем’єри музиканти презентують українським меломанам новий альбом «When night comes to Berlin».

Їхні концерти як машина часу. Унікальний оркестр відтворює у виступах естетику біг-бендів 30-х та музику 40х-50х. Наживо лунає дивовижний синтез свінга, неосвінга, джамп-блюза, джайва та рок-н-рола. 

За 20 років творчості музиканти об’їхали з концертами весь світ та підкорили США, батьківщину еталонних свінгових біг-бендів Дюка Еллінгтона, Флетчера Хендерсона, Гленна Міллера, Каунта Бейсі, Бенні Гудмена. 

З 2005 року музика Ray Collins’ Hot-Club лунає в кіно. Їхня пісня «Barefoot» («Босоніж») стала саундтреком до однойменного фільму «Босоніж» знаного німецького режисера Тіля Швайгера («Достукатись до небес», «Безславні виродки»). 

Перший альбом «Shaking That Boogie» (2001) вивів оркестр в топ свінгових колективів світу. Нині вони – хедлайнери світових свінг-, джаз- та рокабілі-фестивалів. Для поціновувачів автентики та лампового звучання Ray Collins’ Hot-Club мають приємний сюрприз. Їхній новий альбом «When night comes to Berlin» традиційно вийшов на вінілі. Ці платівки музиканти привезуть на концерт в Києві. 

Виступи свінг-оркестру Ray Collins’ Hot-Club – це музичне шоу, енергії якого неможливо чинити опір. Кожен гість занурюється у еру біг-бендів та бурхливу культуру Америки 50-х. З першими ударами ритм-секції танцмайданчик вибухає. 

1-го лютого з свінг-оркестром зіграють головні рокенрольники Києва – гурт «Руки’в Брюки». Вони виконують запальний мікс музики 50’х: ритм-н-блюз, свінг, кантрі, автентичний рокабілі.

Купити квитки на концерт можна на сайті .
Зустріч концерту на Facebook.