Концерти

Концерти січня 2020 у Caribbean Club

Для шанувальників музики Caribbean Club у січні підготував цікаву програму, і кожен може обрати концерт до душі.

Merry Swinging Christmas у виконанні Aniko Dolidze Big Band

Коли: 10 січня, 19:00

10 січня чарівна Аніко Долідзе у супроводі джазового оркестру занурить гостей Caribbean Club Concert-Hall у святкову казку під назвою Merry Swinging Christmas.
Знайомі всім з дитинства композиції в цей вечір зазвучать по-особливому тепло.

У програмі концерту улюблені різдвяні пісні: Jingle bells, We wish you a merry Christmas, Let it snow, I’l be home for Christmas, Have yourself a merry little Christmas, Chattanooga choo choo, Santa Claus is coming to town, Winter wonderland та багато інших в класичних свінгових аранжуваннях.
Aniko Dolidze Big Band – це дивовижний вокал Аніко Долідзе у супроводі музикантів-віртуозів. П’ять саксофонів, чотири тромбони, чотири труби, фортепіано, бас, гітара, ударні і єдина в Україні жінка бенд-лідер.
Не пропустіть музично-казковий концерт в затишній атмосфері Caribbean Club Concert-Hall!

Щотижневе шоу-вар'єте «Рояль»

Коли: 11, 18, 23 та 30 грудня

Минулої осені у Києві стартувало нове щотижневе шоу для дорослих – вар’єте «Рояль», що заворожує з перших хвилин та занурює у виставу-провокацію, яка розкриває красу жіночого тіла.

«Оголені жінки – це завжди прекрасно. А тут жіноча краса поєдналася з цікавою постановкою з розвитком і кульмінацією – мені дуже сподобалося. Я б прийшов ще раз подивитися!», – поділився лідер гурту ТНМК Олег «Фагот» Михайлюта своїми враженнями після відвідування шоу.

Нове шоу поєднало в собі живий вокал під акомпанемент рояля, танцювальну експресію та красиву театральну постановку.

Шоу стало щотижневої культурною традицією столиці. Найближчі покази вар’єте «Рояль» відбудуться: 11, 18, 23, 30 січня, 8, 13, 20, 27 лютого, 6,13 та 27 березня.

«Король Лев» у виконанні госпел-хору Gospel Company

Коли: 12 січня, 19:00

12 січня музика та пісні з мультфільму «Король Лев» пролунають наживо у виконанні госпел-хору Gospel Company.

На гостей чекають відомі композиції Circle Of Life, Can You Feel The Love Tonight, Hakuna Matata, I Just Can’t Wait to Be King та інші у віртуозному виконанні та авторському аранжуванні.

Госпел-хор Gospel Company – це унікальний афро-український колектив, що складається з талановитих музикантів з 4 країн світу: Нігерії, Мозамбіку, Анголи та України. Заснував колектив у 2016 році харизматичний та яскравий підопічний Святослава Вакарчука на шоу «Голос країни-6» Аняня Удонгво.

«Король Лев» – це ідеальний музичний супровід для свят та святкового настрою. 12 січня вся родина отримає задоволення від добрих пісень з легендарного мультфільму!

ТНМК зіграють «Теплий акустичний вертеп» у Києві

Коли: 14 січня, 19:00

14 січня гурт ТНМК зіграє спеціальну програму «Теплий акустичний вертеп» у Caribbean Club Concert-Hall.

Музиканти стануть персонажами класичного українського вертепу, а між піснями гратимуть фрагменти міні-вистави, в якій подадуть різдвяні традиції в сучасному контексті.

Олег «Фагот» Михайлюта (автор ідеї, який відразу забронював за собою роль Чорта): «В нас є кілька різдвяних пісень, є акустична програма, яку ми зазвичай граємо в театрах. Цього разу ми вирішили все це поєднати, додати, перемішати і показати щось таке, чого раніше не робили».

Олександр «Фоззі» Сидоренко (автор лібрето): «Я написав кожному актору вірші, намагаючись перенести класичні вертепні ролі на нас і зберегти відчуття свята, трохи додавши свіжого перцю: мій персонаж (Сіоніст), наприклад, у своїй промові наголошує на необхідності введення в Україні ринку землі. Всі мають свої ролі і навіть наш технічний директор (Смерть) врешті решт має слово».

Концерт до Дня народження Володимира Висоцького у виконанні Олекся Горбунова

Коли: 25 січня, 19:00

25 січня до Дня народження Володимира Висоцького у Caribbean Club Concert Hall відбудеться концерт Олексія Горбунова та гурту «Грусть пілота», присвячений легендарному артисту. Наживо прозвучать пісні та вірші всенародного улюбленця.

Поет, романтик, хуліган, актор і неймовірний артист Володимир Висоцький написав близько 800 пісень. В його текстах щирість, життя, правда. Зараз вони так само знаходять відлуння в серцях людей, написані ніби для всіх і для кожного особисто.

Олексій Горбунов не прагне бути «Висоцьким». Імітацію та наслідування він називає кривлянням та зневажає.  В його виконанні «Кони привередливые», «Банька по-белому», «На Большом Каретном» лунають інакше ніж в оригіналі, але щиро, затишно та по-домашньому.

25 січня в затишному залі Caribbean Club Concert Hall під звуки улюблених мелодій згадаємо дивовижний талант та непересічну особистість – Володимира Висоцького.

Джаз для дорослих з Олексієм Коганом

Коли: 28 січня, 19:00

Шоу «Джаз для дорослих з Олексієм Коганом» — це можливість пізнати джаз по-новому та відчути його по-справжньому. Це не просто концерт. Це шоу, у якому Олексій Коган як ведучий та артист майстерно поєднує музику, гумор та неповторну дружню атмосферу.

Олексій Коган є видатною особистістю української джазової сцени. Людиною, вклад якої у розвиток музичної культури України та українців важко переоцінити. Він немов хрещений батько українського джазу.

28 січня на гостей чекають легендарні різдвяні та новорічні композиції у виконанні колективу Jazz in Kiev Band і чарівної джазової вокалістки Лаури Марті, а також невигадані музично-святкові історії та курйози від Олексія Когана.

Ексклюзивна частина шоу – танцювальні перформанси балету NC-17 Showballet. Їхні чуттєві та оригінальні виступи доповнюють та по-новому розкривають відомі та улюблені композиції.