За течією «ГольфСтрiму»

Додати до свого заходу спортивної родзинки або поєднати його з філософією ЗСЖ — це наразі тренд, хіт, фан. А ще — актуально проводити події на майданчику, безпосередньо пов’язаному зі спортом, природою. За сорок хвилин автівкою від Києва, в селищі Гавронщина, є саме таке місце — гольф-клуб «ГольфСтрім».

Чим особлива атмосфера клубу, хто й навіщо сьогодні грає в гольф, у чому відмінність подій з присмаком цієї гри — розповідає головний менеджер «ГольфСтріму» Анна Свец.

Пані Анно, у чому унікальність вашого івент-майданчика? 

Мабуть, у масштабності («ГольфСтрім» — найбільший екооб’єкт не лише України. — Прим. авт.), універсальності й атмосфері спорту, яка додає бадьорості та настрою будь-яким заходам. Територія і можливості нашого комплексу дають змогу проводити події будь-якої складності, зустрічати необмежену кількість гостей. Ми «заточені» і під невеликі сімейні пікніки, товариські розіграші й навіть фестивалі з десятитисячною аудиторією. «ГольфСтрім» підтримує заходи будь-якого формату: час від часу в нас виростають парки скульптур, відбуваються виставки ремесел, зйомки реклами, кіно, телепроектів, проходять закриті дипломатичні раути, корпоративний тимбілдинг, форуми, конференції, музичні шоу, численні спортивні івенти, дитячі дні народження, персональні гольф-турніри. І це аж ніяк не повний перелік наших івент-можливостей. Деякі гості, зачаровані атмосферою клубу, після події не їдуть додому, а залишаються у нас на якийсь час, адже на території комплексу створено всі умови для комфортного сімейного та дружнього відпочинку. Для повного перезавантаження та релаксу достатньо навіть кількох днів відпочинку в нашій Golf Village. Життєвою енергією тут заряджає вже саме середовище — його стиль, естетика, комфорт, затишок, легкість доступу до улюблених занять.

ГольфСтрім golf village гольф-турнір івент гольф

Поділіться, будь ласка, секретами успіху ваших подій.

Найголовніші — чіткість, відповідальність і професіоналізм. Клуб щодня обслуговують понад сто фахівців, здебільшого їхня присутність непомітна, але кожний з них на своєму місці сумлінно виконує свій обсяг роботи. Це лише так здається, що трава сама собою зелена, доріжки завжди доглянуті, музика, як на диво, відповідає настрою, а напої випадково з’являються поруч у ту мить, коли ти про них подумав. Насправді це кропітка командна робота професіоналів. Є ще один секрет — давати завжди трішки більше, ніж очікувалося: у ставленні, бонусах, подарунках. Вважаю, що незалежно від масштабів бізнесу, бюджетів івенту багато залежить саме від особистих відносин, від людського чинника. Ми завжди намагаємося почути й відчути замовника, запропонувати йому щось унікальне, зроблене спеціально для нього.

ГольфСтрім golf village гольф-турнір івент гольф

Але, мабуть, гольф-івенти — ваша фішка, родзинка і найбільша любов? 

Так, гольф — це наша любов і спеціалізація. У «ГольфСтрімі» можливі будь-які змагання з цього виду спорту: професійні, аматорські, фанові, тематичні, офіційні. Наші гольф-поля мають 36 лунок, дев’ять ігрових маршрутів — а це маркер можливості проводити в клубі турніри й тури будь-якої складності та статусу.  У нашому івент-календарі турніри відомих авіа- й автобрендів, банків, приватні закриті заходи. Проте, звісно, цього рівня ми досягли не миттєво. Від дня першого турніру на Парковому полі в «ГольфСтрімі» до сьогодні пролетіли десять років. Це була десятирічка стрімкого розвитку українського гольфу, адже завдяки клубу з’явилася Всеукраїнська федерація гольфу, нас включили до лав Європейської гольф-асоціації. Після серії міжнародних змагань у «ГольфСтрімі» гольф-світ дізнався, що Україна відома не лише своїми політичними подіями, а й досягненнями в гольфі й таким чудовим клубом.

Навколо гольфу існує багато міфів: начебто цей спорт для дуже вузької і дуже статусної категорії людей, а жінкам вхід до нього заборонено. Що з цього правда, а що вигадки?  

Спершу щодо захмарної вартості гри та обраності  гравців. Насправді ціни в «ГольфСтрімі» збалансовані та прийнятні для багатьох. Є різні пакети, різні рівні гри, різні ключки та поля. За порівняно невеличкий бюджет у нас можна пройти базове навчання грі, що має великі шанси стати улюбленою. Знаєте, як англійською «майстер-клас з гольфу»? Golf-clinics — клініка. Мабуть, тому, що варто лише спробувати себе в цій грі, й вона стає «хворобою» душі й тіла, без неї ви вже не уявляєте своє життя. До речі, у нашому клубі діти мають унікальну можливість пройти інтенсивне професійне навчання з гольфу, а потім випробувати свої сили на чемпіонських полях. Практичне навчання поєднується з теорією гри, правилами гольф-етикету, активним спортивним відпочинком і проживанням у сучасному кампусі на території комплексу. І навчитися грати в гольф ніколи не запізно: брати ключку до рук можна в будь-якому віці. Щодо статевої приналежності гри, то те, що абревіатура GOLF українською: «лише для джентльменів, жінкам заборонено» — суцільна нісенітниця. Гольф – унісекс-гра, приміром, у «ГольфСтрімі» щороку проходять жіночі турніри Open Ladies Golf Cup. Тому сміливо приєднуйтеся!

ГольфСтрім golf village гольф-турнір івент гольф

Чого, на вашу думку, більше в гольфі: спорту чи бізнесу?

Мабуть, все-таки бізнесу. Є люди, які грають у гольф виключно заради спортивних досягнень, збирають медалі, рекорди, розвивають свої професійні здібності. Однак їх небагато, для більшості — це відпочинок, розвага, робота, зрештою. Чимало угод укладаються саме на гольф-полях. Поведінка, стратегія і тактика людини в грі дають змогу швидко зрозуміти, з ким ви маєте справу. Багато підприємців запрошують своїх партнерів пограти в гольф, щоб визначитися: варто мати спільний бізнес із цією людиною чи ні. Між іншим, міжнародний інститут менеджменту проводив цікавий івент на наших полях: учасники події грали в гольф, а психологи синхронно розшифровували їхні дії, порівнювали їх з особливостями характеру та поведінки. Отже, гольф-поля — це місце, де можна швидко пізнати людину.