Кіно

Що подивитися, коли все шкереберть

Стрічки, які варто подивитися, щов вгамувати нерви та відволіктись від проблем.

«Чоботар»

фільм чоботарь
Ця стрічка геть не схожа на інші комедії за участю Адама Сендлера. Гумор у ній набагато доросліший. Більшість епізодів розраховано радше на глядача з певним життєвим досвідом. Фільм варто подивитися тому, хто вважає, що в його житті розпочалася смуга невдач. І хоч яке ваше становище, сумнівно, що воно є гіршим за те, в якому опинився головний герой. Утім його негаразди, зрештою, виявилися такою собі підготовною базою для великих перемог.  У фільмі багато зворушливих моментів, надзвичайно тремтливо й щиро зображені стосунки старих батьків з дорослими дітьми.    

«Джой»

фільм джой
Як мати-одиначка без роботи, грошей та досвіду підприємницької діяльності може перетворитися на винахідницю й успішну бізнес-леді? Виявляється, вона просто не має іншого виходу. В основі сюжету реальна історія Джой Мангано – засновниці компанії Ingenious Designs, що винайшла швабру з автовіджимом. Хоч головну героїню і грає красуня – білявка Дженніфер Лоренс, – вона не перетворює власну привабливість на інструмент досягнення успіху в бізнесі. В одному з інтерв’ю режисер «Джой» Девід Овен Рассел зізнався в тому, що навмисне підкреслював сильну вдачу та небажання вдаватися до жіночих хитрощів, бо саме це надихнуло його в образі винахідниці.   

«Поцілунок Беатрис»

поцілунок беатріс
Після перегляду цієї проникливої драми ніхто не картатиме себе за помилки минулого. Не вважатиме, що живе якось неправильно. Адже режисер і автор сценарію Мартен Прово дуже переконливо доводить глядачеві, що на іспиті життя не може бути хибних відповідей. Фільм сподобається поціновувачам сильної акторської гри, адже головні ролі виконують Катрін Денев і Катрін Фро.  До речі, якщо ви колись сумнівалися в тому, що літня жінка у зморшках та із скуйовдженим волоссям може бути приголомшливо чарівною, – «Поцілунок Беатріс» точно в цьому переконає.