Вихідні в місті

Де потанцювати в Києві на свіжому повітрі

Щоб потанцювати в столиці, не обов’язково їхати до нічного клубу, бару чи ресторану. Із початком тепла у Києві відкривається багато танцювальних майданчиків open-air, де ви зможете безкоштовно спробувати себе в різних стилях танцю, весело провести час і познайомитися з цікавими людьми.

Отож, далі — кілька популярних місць, де можна вивчити пару нових па і загалом спробувати те, що називають social dancing – тобто танці, які соціалізують.

Парк ім. Тараса Шевченка

Де: в п’яти хвилинах ходьби від станцій метро «Льва Толстого», «Університет», «Театральна»
Локація: дерев’яна сцена біля фонтану в парку

Latin Dance Open Air Kiev – найвідоміша та найвідвідуваніша подія для любителів гарячих пристрасних танців. Уже багато років поспіль танцювальний клуб CasaDeRitmo влаштовує у парку Шевченка безкоштовні майстер-класи.

Щоп’ятниці та щосуботи, за умови хорошої погоди, з 18:30 до 19:00 тренери клубу вчать усіх охочих танцювати сальсу, самбу, бачату та інші види латиноамериканських танців.

Маріїнський парк

Де: ст. метро «Майдан Незалежності», «Арсенальна»
Локація: літня сцена «Мушля»/«Черепашка»

Сцена відома своєю незвичайною формою, через що й має таку назву. Тут часто проходять різноманітні концерти, виступи й, звісно ж, танці. У Маріїнському парку свої опен-ейри люблять проводити різні Київські школи соціальних танців. Майже в будь-який вечір тижня ви можете прийти й трохи «розім’яти кістки»:

West Coast Swing – щовівторка та щонеділі о 19:00
Lindy Hop – щосереди та щонеділі о 20:00
Boogie-Woogie – щоп’ятниці о 19:00

Поштова площа

Де: ст. метро «Поштова площа»
Локація: біля Річкового вокзалу

Різноманітність музики та танців – тут, на Поштовій! Щоп’ятниці, щосуботи та щонеділі студії танців Salsa Club, Lago Dance, Lago Family і Bachata Blanca проводять справжнісінькі танцювальні вечірки. З 19.00 до 22:00 для вас – ніжний зук, пристрасні сальса та бачата, романтичні кізомба та румба. У вас буде змога не лише потанцювати від душі, вивчити гарні рухи, а й познайомитися з новими друзями, які поділяють ваше хобі.

Оболонська набережна

Де: станції метро «Оболонь»/«Мінська»
Локація: Алея статуй за гольф-клубом

Що може бути ліпшим за танці на набережній Дніпра? Студія танців Zouk Puro Sabor проводить тут свій open-air щонеділі з 19.00 до 22:00. Приходьте й сміливо рухайтеся під звуки зуку, сальси, бачати, кізомби та West Coast Swing на фоні прекрасного заходу сонця над Дніпром! Маса позитивних емоцій гарантована!