Концерти

У Києві відбудеться легендарний івент Re: action

Ікона нічного життя Європи Principe Maurice, він же принц Мауріціо Агосто Монтенарі Дураццо й творець Re: action називає цю подію івентом-катарсисом. Її побачили Мілан, Рим, Берлін. Тепер – Київ.

Новий для України формат – закритий нічний event Re: action.

Re: action – це інша реальність. Інша атмосфера. Свобода самовираження, осмислений перехід  від буденності до магії ночі. Re: action запам’ятовується на все життя, це квінтесенція магічного реалізму, злитих воєдино музики, костюмів, артистів, цікавих гостей, абсолютної свободи і позитиву.

Те, що відбувається на Re: action,  зможуть побачити лише 100 гостей. Тільки обрані стануть свідками неймовірної битви між Еросом і Танатосом від Principe Maurice, якому аплодували Альберт-хол в Лондоні та Метрополітен-опера в Нью-Йорку.

Хедлайнер і автор Re: action – Principe Maurice, офіційний Майстер церемоній Венеціанського карнавалу і великий артист, що стояв біля витоків і був творцем сучасної культури нічного життя в Європі.

Феномен Principe Maurice – це парадоксальне поєднання нової культури ночі з традиціями дель-арте, рейву й театру. Це арт-одкровення, це божевільні ночі Maurice, до яких за сотні кілометрів  їхали тисячі шанувальників у Мілан і Париж, Рим і на Ібіцу.

Неймовірні сценічні вбрання Principe Maurice створювалися найкращими модельєрами світу: Issey Miyake, Jean Paul Gaultier, Thierry Mugler, Martin Margiela, Vivienne Westwood, Alexander McQueen, John Galliano.

Популярність найвідоміших європейських клубів – заслуга Principe Maurice.

Стиль життя і творчості Principe Maurice вплинули на сценічні образи та творчість його близьких друзів – Грейс Джонс і Девіда Боуї, Стінга й Кейт Буш, інших учнів і сучасників великого Ліндсея Кемпа.

Principe Maurice

Цікаві факти про принца Мауріціо Агосто Монтенарі Дураццо

Принц Мауріціо –  шоу-режисер і перформер, відомий як постановник й актор ексклюзивних закритих шоу-ночей в провідних європейських клубах. Разом з Грейс Джонс на своїх концертах дав життя багатьом бурлескним виступам з Agent Provocateur в Лондоні, Відні, Парижі, Афінах, Мілані, Римі, Берліні.

  • Майстер церемоній Венеційського карнавалу, засновник і арт-директор Міжнародної асоціації Венеційського карнавалу, офіційний культурний посол карнавалу.
  • У 2012 році став одним з небагатьох італійських аристократів, які отримали офіційне запрошення від Букінгемського палацу на святкування діамантового ювілею королеви Єлизавети II.
  • Випускник по класу фортепіано в стилі бароко Міланської консерваторії.
  • Вивчав спів, танці, акторську майстерність, пантоміму, театральний менеджмент, мистецтво театрального гриму, фешн-комунікації.
  • відомий багатьма спільними проектами з світовими зірками — разом з Девідом Боуї стояв біля витоків створення образу Зіггі Стардаста, центральної концептуальної фігури альбомів The Rise and Fall of Ziggy Stardust and the Spiders From Mars.
  • З Франко Дзеффіреллі працював над постановкою «Дона Джованні» Моцарта в нью-йоркській Метрополітен-опера.

Re: action в Києві з Principe Maurice

Коли: 22 серпня, 21.00-05.00
Де: яхт-клуб «Фрегат»

Aperitif / DinnerShow / DiscoParty
Opening act – DJ DAVAY (Україна)
Спеціальний гість з Венеції DJ JOE FRATTIN  (топ-100 диджеїв світу, резидент клубів PACHA, Coccobeach, Cavalli Club в ОАЕ)
Хедлайнер – Principe Maurice
Гості: Daniel Didone, Nina Aprodu

Інформація: +38 063 706 18 94
Квитки: 8000 грн