Концерти

Заходи другої половини вересня 2019 у Caribbean Club

Два комедійних стендап-шоу, пісні з легендарного мультфільму «Король Лев» і концерт TAYANNA — обирайте, що вам до вподоби, щоб цікаво провести осінні вечори.

Пісні з мультфільму «Король Лев» у виконанні госпел-хору

Коли: 19 вересня, 20:00
Вартість: 250–980 грн
госпел-хор

Цього дня пролунають пісні з мультфільму «Король Лев» у виконанні госпел-хору Gospel Company. Гостей чекає занурення в світ госпелу та улюблені пісні дитинства.

Госпел-хор Gospel Company – це афро-український колектив, що складається з талановитих музикантів з 4 країн світу: Нігерії, Мозамбіку, Анголи й України. Заснував колектив у 2016 році харизматичний та яскравий підопічний Святослава Вакарчука на шоу «Голос країни-6» Аняня Удонгво.

Вечір україномовної стендап-комедії «Бабине літо!». 18+

Коли: 20 вересня, 20:00
Стендап

Вечір україномовної стендап-комедії — це 6 коміків, відомих глядачам за різними ТВ-шоу: Сергій Степанисько, Женя Бабкова, Бекір Мамедієв, Артур Петрова, Віталій Жавнерчик й Іван Жорноклей. 

Стендап – це сміливий та відвертий гумор про те, що відбувається з нами і навколо нас. Знайомі життєві ситуації, курйози, проблеми та теорії їх смішного вирішення. На концерті кожен з присутніх стане частиною стендап-комедії. Коміки поділяться з глядачами своїми думками та емоціями, які не залишать байдужим нікого!

Рекомендовано особам від 18 років.

Михаїл Шац зі стендап-шоу «ШАЦ і МАТ» 

Коли: 27 вересня, 20:00
Михаїл Шац

В Київ повертається стендап-шоу Михаїла Шаца, отож на гостей чекає цілий вечір дорослого гумору. Історії Михаїла Шаца щирі та чесні – часом здаються вигадкою, але вражають правдивістю. Про родину, батьківство, підлітків, нове покоління, тренди та зміну світу навколо – все це весело, легко та з міцним слівцем.

TAYANNA з великим сольним концертом

Коли: 28 вересня, 19:00
TAYANNA

На великому сольному концерті в Caribbean Club Concert-Hall співачка представить нові пісні, а також виконає улюблені хіти «Фантастична жінка», «Шкода», «Леля», «Як плакала вона» та інші. Окрім цього, вперше для київської публіки TAYANNA виконає трек «Мурашки», презентація якого відбулася 23 липня на YouTube-каналі співачки.