Концерти

Найкращі класичні концерти грудня 2019 у Києві

Слухання музики – одне з найприємніших вражень, доступних людині. Особливо музики живої. Вона напряму торкається наших думок, вібраціями проходить по тілу й дістає до самого серця. Ми вирішили поділитися з вами кращими класичними концертами грудня, які можна відвідати у Києві.

Класична музика робить нас красивішими. Інколи сумними, іноді веселими, часом романтичними. Але завжди прекрасними, й головне – справжніми! Тож напередодні Різдва концерти класичної музики мають особливий ефект, надихають і дарують різдвяний настрій.

Голос скрипки

Коли: 13 грудня, 19:00
Де: МКЦ ім. Козловського, вул. Хрещатик, 50Б
Вартість: 120 грн.
Штраус в опереті

Насолодитися звуками скрипки можна у виконанні музиканта вищого світового рівня – неперевершеної Богдани Півненко. Без сумніву, ця виконавиця може змусити по-новому подивитися на класичні твори відомих музикантів. Підігрувати жінці будуть її талановиті студенти. Концертмейстером виступить лауреат міжнародних конкурсів Анна Хмара.

Моцарт та його друзі

Коли: 15 грудня, 19:00
Де: Київський Будинок актора, вул. Ярославів Вал, 7
Вартість: 70–300 грн.
Найкращі класичні концерти грудня 2019 у Києві

Ви ж, мабуть, знаєте, що твори Моцарта мають лікувальні властивості? Якщо ні – зможете у цьому переконатися вже зовсім скоро.

Класика та сучасність переплетуться в одне ціле у виконанні молодого камерного оркестру Rejouissance, назва якого в перекладі з французької означає «Радість». Саме радість разом з гамою інших переживань і почуттів ви зможете відчути на цьому концерті.

Читайте також: 6 кінопрем’єр грудня 2019, які не можна пропустити

Окрім Моцарта, для вас прозвучать твори славетних українських композиторів – М. Лисенка, М. Скорика, а також легендарних світових Г. Доніцетті та А. П’яцоли.

Christmas Jazz Songs

Коли: 19 грудня, 19:00
Де: Київський Будинок архітектора, вул. Бориса Грінченка, 7
Вартість: 240–590 грн.
Найкращі класичні концерти грудня 2019 у Києві

Наповніться різдвяною музикою на цьому святковому заході, де прозвучать відомі мелодії, які в різний час виконували такі легенди, як Френк Сінатра, Луї Армстронг, Бінг Кросбі, Нет Кінг Коул, Дюк Еллінгтон, Елла Фіцджеральд та інші світові джазові виконавці. Ви почуєте «The Christmas Song Silent Night», «Jingle Bells», «O Holy Night», «Let it Snow», «Have yourself a merry little Christmas», «White Christmas» – і це далеко не весь список давно відомих та улюблених всіма пісень.

Fairmont Classic Christmas

Коли: 22 грудня, 19:00
Де: Fairmont Grand Hotel, вул. Набережно-Хрещатицька, 1
Вартість: 700–1100 грн.
конценрти

На гостей вечора чекатиме спеціально підібрана святкова музична програма, яка не залишить нікого байдужим і кожному поверне віру в дива! Гратимуть музичні твори з «Лускунчика», вальс «Блакитний Дунай» Штрауса, а також «Щедрик» Леонтовича, твори Едварда Гріга, Петра Чайковського, Луїджі Боккеріні, Мануеля Понсе та інших класиків.

Штраус в опереті

Коли: 24–26 грудня, 19:00
Де: Київський національний академічний театр оперети, вул. Велика Васильківська, 53/3
Вартість: 80–800 грн.
Найкращі класичні концерти грудня 2019 у Києві

З музичними творами австрійського композитора Йогана Штрауса та всієї родини Штраусів зовсім скоро можна буде ознайомитися в стінах столичного Національного академічного театру оперети. Для вас зіграють як уже відомі твори музикантів, так і ті, що прозвучать в Україні вперше. Тепла атмосферна музика створить справжній новорічний настрій, а артисти театру підготують для глядачів цікаві номери та сюрпризи.

Зимовий вечір з класикою

Коли: 25–29 грудня, 19:00
Де: Національна музична академія ім. Чайковського, вул. Архітектора Городецького, 1–3/11
Вартість: 150–550 грн.
Зимовий вечір з класикою

Цей передноворічний вечір ви зможете провести в компанії неймовірно красивої класичної музики великих композиторів: Брічальді, Штрауса, Чайковського та інших.

Оцінити красу звукових образів класичної музики допоможе Національний ансамбль солістів «Київська камерата» – один з найбільш відомих і високопрофесійних камерних оркестрів на Україні. Чарівним доповненням музичного вечора стане художня водна анімація у виконанні Ангеліни Золотої! Унікальна техніка «Ебру» – стародавнє мистецтво живопису по воді. Мозаїка фарб, що «танцюють», здивує навіть найвибагливішого глядача!

Організатори заходу також обіцяють гостям новорічні сюрпризи.

Новорічний концерт за творами Йогана Штрауса

Коли: 31 грудня, 19:00
Де: Театр ім. Івана Франка, пл. Івана Франка, 3
Вартість: 350–990 грн.
Новорічний концерт за творами Йогана Штрауса

Не гірший, ніж у Відні, – у столиці відбудеться новорічний концерт класичної музики, а саме творів сім’ї Штраусів. Гратиме цього святкового вечора Президентський оркестр України. Неповторними мелодіями та урочистими маршами музиканти проведуть 2019 рік.

Придбати квитки на концерти можна на сайті concert.ua та carabas.com.
Відвідати можна як один, так і всі концерти класичної музики, що відбудуться у столиці напередодні Нового року. Святковий настрій гарантовано!