Книжки

5 книжок із біохакінгу

Бажання самовдосконалення не полишає людину, певно, з моменту її божественного творіння. І саме воно лежить в основі модного нині біохакінгу. Цей системний науковий підхід дає змогу зробити наш організм більш здоровим і ресурсним — з усякого погляду. Читайте, надихайтеся, дійте!

Що далі? Все, що наука зна про наше майбутн

Джим Аль-Халілі

Чи не щодня вчені здійснюють неймовірні відкриття, здатні змінити світ. Однак відстежити все це доволі непросто. На щастя, команда експертів під керівництвом Джима Аль-Халілі, вченого й популяризатора науки з BBC, зібрала докупи всі актуальні інновації в одній палітурці. До того ж новітні концепції, такі як біохакінг, генна інженерія чи телепортація, викладені простою й зрозумілою мовою. Приготуйтеся до пригод, які відкриють вам багато нового!

Що далі

Ген. Надзвичайна iсторiя

Сіддгартха Мукерджі

Світовий бестселер від лауреата Пулітцерівської премії являє собою приголомшливу розповідь про сучасну «королеву наук» — генетику. Це справжня «біографія» генів від одного з провідних фахівців у цій царині. Як розшифрувати геном? Як гени впливають на нашу долю й життєвий шлях? Чи можемо ми на це вплинути і як саме? І чи не стане це тим, що змінить майбутнє людства? Утім, тут, як ніде, важливо зберегти баланс. Автор застерігає: «Хвороба може з часом зникнути, але так само може зробити й ідентичність».

Сила моменту Тепер. Посiбник iз духовного просвiтлення

ЕКГАРТ Толле

Справжній біохакінг неможливий без духовних практик. Адже чимало болю й проблем на свою голову ми породжуємо власними думками й напрацьованими стереотипами — так званим фальшивим «я». Як його викрити й приборкати? Екгарт Толле знає — в основі книжки лежить його особистий досвід пробудження. І головний його секрет — вміння… не думати, повністю перебуваючи у магічній миті моменту тепер. Саме тут, за межею слів, є все, чого ми так пристрасно прагнемо: радість, натхнення, любов…

Геном. АвтобIографIя виду у 23 главах

МЕТТ Рідлі

Історія про те, як у 23 парах хромосом зашифрована вся інформація Всесвіту. А отже, саме в генах можна знайти відповіді на всі важливі запитання. Книжка допомагає розвіяти чутки про мутантів, які вчені штампують у своїх лабораторіях, проаналізувати нові методи діагностики генетичних хвороб, подумати про те, яким буде людство в майбутньому. Написана ще у 1999 році, вона не втрачає актуальності й сьогодні, посідаючи топові позиції у світових рейтингах продажу. Тепер — і українських.

Біохакінг мозку. Перевiрений план максимального прокачування вашого мозку за два тижнi

Дейв Еспрі

Упродовж десяти років автор, підприємець з Кремнієвої долини, працював з відомими вченими, щоб з’ясувати, які методи допоможуть людям працювати продуктивніше — зробивши свій мозок швидшим, гострішим, розумнішим. Його книжка переконує: багато з того, що ми вважаємо неможливим, — можливе. Завдяки правильному харчуванню, яке сприяє щонайбільшій ресурсності мозку і його невпинному розвитку протягом життя, а також спорту, детоксу, медитації, дихальним практикам… Цікаво!

Підготувала Вікторія Шапаренко