Біохакінг: шлях до здорового життя?

Світовий тренд щодо самовдосконалення та підвищення особистої ефективності неможливий без стабільного фізичного й ментального здоров’я людини. А його підтримати допоможе біохакінг — стверджує головний лікар і керівник першої в Україні клініки біохакінгу та управління здоров’ям SQLAB Святослав Ханенко.

Біохакінг вам у поміч!

Перелік питань, які можна розв’язати за допомогою біохакінгу, надзвичайно широкий: від виліковування хронічних захворювань або поліпшення якості життя при невиліковних хворобах до вимірювального управління ризиками розвитку хвороб і навіть реалізації концепції «Надлюдини», потенційного подовження життя.

Що таке «біохакінг»?
Біохакінг передбачає ставлення до здоров’я як до комплексної категорії (враховувати не лише аналізи та УЗД, а й спадковість, спосіб життя, особливості навколишнього середовища, задоволеність від життя тощо), А головне — як до первинного ресурсу самореалізації в усіх сферах життя: стосунках, бізнесі, мистецтві, спорті, політиці.

Практичні кроки біохакінгу

Перший крок — це детальне комплексне обстеження здоров’я, аналогів якому немає в Україні. Завдяки безпрецедентно великій кількості та комплексності даних  про здоров’я людини стає можливим побачити не лише наслідки, які безпосередньо турбують людину, а й зафіксувати весь ланцюг формування проблеми. Усього від 2000 параметрів по 9 блоках: генетика, здоров’я всіх внутрішніх органів і шкіри, молекулярне, клітинне й функціональне здоров’я, спосіб життя, здорові звички, життєві цілі, ментальне здоров’я.

Другий крок (входить в обстеження) — розробка та узгодження з людиною персональної оздоровчої програми на три місяці (не так багато, але достатньо для досягнення системних результатів), яка складається з трьох напрямів. Перший — гармонійна, реалістична та бажана (!) для людини корекція здорових звичок і способу життя. Другий — протокольне спеціалізоване лікування, якщо для цього є показання (наприклад, критична кількість відхилень у роботі тієї чи тієї системи, виявлення онкомаркерів тощо). Третій — проведення серії оздоровчих візитів, унікальний дизайн яких уможливлює всього за 150 хвилин провести достатню для виражених результатів кількість оздоровчих процедур — фармпрепарати, фізіотерапія, мануальні практики, біотехнології, клітинна терапія, нейрофідбек, киснева терапія тощо.

Третій крок — реалізація персональної оздоровчої програми. Виражених результатів можливо досягнути лише завдяки синергії всіх напрямів програми, послідовних і системних дій. У цьому контексті, стрижневим чинником успіху стає послуга «Ассістанс»: ви матимете персонального лікаря, який обстежує, розробляє, узгоджує з вами оздоровчу програму. Він є надійним проджект-менеджером реалізації вашої оздоровчої програми.

І четвертий крок — це верифікація результатів на контрольному обстеженни після проходження вашої оздоровчої програми. Параметри здоров’я, які потрібно змінити, повторно вимірятимуться, результат верифікуватиметься, а також будуть розроблені рекомендації для наступного кроку проекту вашого здоров’я.

Піклуйтеся про себе та своїх близьких!

Київ, вул. Кожум’яцька, 14В
Тел.: + 300 (050) 418 59 58 
INFO@SQLAB.COM.UA
SQLAB.COM.UA