Імідж

Нова колекція вбрання від Вікторії Гресь

Українська дизайнерка Вікторія Гресь презентувала нову колекцію сезону осінь – зима 2019/20 «Денна красуня», навіяну образом Катрін Деньов і стилізовану під моду 1960-70-х років. До колекції увійшли дамські костюми, пальто, штани, і, звичайно ж, візитна картка дизайнера – сукні.

Після п’ятирічного періоду проб і експериментів, який Вікторія Гресь назвала «пошуком суті», дизайнер повертається до своїх же вихідних джерел. Дизайнерка  продемонструвала незламну любов до сірого кольору та вовняної тканини в усіх її проявах: вовна гладка й картата, вовна простьобана й заплісована, вовна для елегантних суконь і вічна «ялинка» для кейпів і пальто, штанів і жакетів. При цьому Гресь не відмовила собі в задоволенні використовувати яскраві кольори – червоний, насичений рожевий у поєднанні з коралом, смарагдовий з квітковими принтами, складний блакитний.моделі

«Відверто кажучи, нашому поколінню – людям 35+ і тим жінкам, хто розуміє, що таке справжній стиль, не до вподоби тренд несмаку в сучасному українському фешн-просторі. Для мене настав час повернутися до золотих стандартів, до вічної класики, яку я хочу показати через призму сучасності. Образ Катрін Деньов, ікони стилю на всі часи, якнайкраще  підходить під цю концепцію».

Сьогодні жінки хочуть простих, зрозумілих форм і фактур в одязі, який приносить задоволення і носиться не один день. «Моя нова колекція – це маніфест, це виклик «швидкій моді», коли швидко одягли – швидко викинули. Я виступаю за тривалі стосунки між одягом і людьми, не кажучи вже про суперактуальну проблему сучасного світу – марнотратне використання ресурсів і неекологічну утилізацію. Згідно з глобальною статистикою, 60 % купленого одягу у світі викидається протягом дванадцяти місяців після придбання! Бренд VG – зовсім про інше. Клієнти носять одяг від Victoria Gres по 10–15 років, і, якщо щось потребує дрібного ремонту, приносять у майстерню при бутику. Мені приємно, що мої сукні роками живуть у гардеробах моїх клієнток і вже передаються у спадок, бувши класикою, яка ніколи не старіє».

За 26-річну історію бренда VG було представлено 62 колекції, більшість з яких мали яскраво виражену концепцію, натхненням для якої слугували літературні та музичні джерела й кінообрази. «Одного разу в Америці», «Синя борода», Grand Opera на честь Марії Каллас, «Сажотруси», «Небезпечні зв’язки», «Оксамитова революція».

подіум