Імідж

Ідеї корпоративних подарунків до Нового 2020 року

Обираючи подарунки до Нового року, варто не забути про колег, керівництво та ділових партнерів. Якими мають бути бізнес-подарунки на Новий рік? Звісно, елегантними й доречними.

Що подарувати клієнтам фірми

У компаніях із претензією на солідність заведено дарувати клієнтам презенти. І частіше за все це брендована продукція. Розглянемо ідеї подарунків на Новий рік, за допомогою яких можна й про дорогих серцю клієнтів подбати, і фірму свою прорекламувати.

 1. Ручка й блокнот. Може бути різного дизайну й вартості, але зауважимо: нині в моді екологія. Тож якщо можете врахувати такий нюанс, зробіть це. Блокнот чи щоденник, наприклад, може бути результатом безвідходного виробництва, а ручка – з екоматеріалу, що, на відміну від пластику, повільно розкладається.
 2. Флешка, павербанк. Завжди потрібні речі. А відтак й ідеальні корпоративні подарунки на Новий рік. Лого вашої компанії особливо нікому не заважатиме, а ось вам створить додаткову рекламу, доки ваш щасливий клієнт або хтось із його родичів чи знайомих користуватиметься такою потрібною річчю, як флешка чи павербанк.
 3. Новорічна кулька. Звісно, стильна й з матеріалу, що не б’ється. І найкраще – в пакуванні. Але кулька – це не такий вже геніальний подарунок, адже сумнівно, що людина буде у великому захваті від того, що ви подаруєте їй оздобу на ялинку, та ще й зі своїм лого. Тому до кульки можна додати щось іще – наприклад, солодкий подарунок.
 4. Фітнес-браслет. Дуже гарний презент, вдалий вибір для всіх – навіть для тих, у кого він уже є. Це універсальний подарунок, стильний і корисний, навіть із логотипом. Адже здоровий спосіб життя нині в моді!
 5. Термофіліжанки. Можна подарувати й звичайну – їх багато не буває, особливо, якщо з вашого брендованого подарунка клієнт питиме каву у своєму багатолюдному офісі. Однак, враховуючи пришвидшений темп життя ділових людей, яким доводиться пити чай чи каву радше на ногах, термокухоль стане чудовим презентом. Вона дає змогу почувати себе мобільним і до того ж збереже температуру напою, поки людина відволікатиметься на робочі справи. Зараз є купа стилізованих варіантів, а як на ньому розмістити лого – фантазія ваша. Чи відділу маркетингу.

Новорічні подарунки бізнес-партнерам

Оригінальні подарунки на Новий рік для бізнес-партнерів можуть бути дуже різними, проте у цьому випадку не варто презентувати брендовані речі. Тут вже важливо зберігати нейтральність і не нав’язувати своє лого людині, яка не останню роль відіграє у розвитку вашого бізнесу. Що ж це може бути?

 1. Елітний алкоголь. Загалом дорогий алкоголь вважається універсальним і доволі доречним подарунком на Новий рік, тим паче, якщо жодних інших ідей у вас немає. Проте тут теж треба обережно, бо існує купа нюансів. Людина може взагалі не пити або мати до алкоголю упередження. Або вона чи хтось із близьких має проблеми з алкоголем і такий подарунок може просто образити. Тому краще про такі деталі дізнатися. Якщо все гаразд – обирайте елітний напій і красиво його упакуйте. Можна взяти шампанське брют.
 2. Сувеніри, годинники, презенти ручної роботи. Це, звісно, не мусить бути блакитний слоник із шерсті, виконаний вашою сусідкою, майстринею на всі руки. Вишуканий хенд-мейд продається у спеціальних магазинах і коштує дорого. Проте це й справді може бути статусним подарунком, як і будь-який сувенір, картина чи настінна прикраса для офісу. Цінуються також і годинники. Звісно, якщо є змога, бо дешева підробка чи заводський проштампований екземпляр – то не вельми статусно. Найкраще – дізнатися про смаки вашого візаві й вгадати зі стилістикою. В іншому разі стара добра класика зазвичай є найбільш оптимальним варіантом.
 3. Сертифікати на товари чи послуги. Наприклад, сума на купівлю товарів у тому чи тому магазині, ресторані, абонемент у спа-салон, фітнес-клуб чи мовні курси. Головне – бути делікатним і вгадати, чого насправді потребує ваш бізнес-партнер. Щоб, наприклад, абонемент у тренажерку був справді радісним сюрпризом, а не неприємним натяком.
 4. Книга. Чи щось із розряду хобі. Кажуть, книга – найкращий подарунок. Утім, не для всіх, звісно. Хтось віддасть перевагу, набору для рибальства чи олії для живопису, бо терпіти не може читати. Словом, такі речі ліпше дарувати, якщо більш-менш знаєте людину, якій призначений подарунок.

Iдеї корпоративних подарунків на Новий 2020 рік

Корпоративні новорічні подарунки для колег і підлеглих

Ідеї корпоративних подарунків теж можуть бути різноманітними й залежати від фантазії начальства чи іншої відповідальної за це особи. Звісно, є варіанти найбільш популярних та універсальних.

 1. Подарунковий набір. Це значить набір із милими дрібничками, куди може входити все що завгодно: ручки, підставки під філіжанки, скриньки, канцелярські футляри чи інші штуки, виконані в оригінальному стилі. Можна зібрати такий набір власноруч. Колегам часто дарують настінні чи настільні календарі, сувеніри у вигляді символу року, брелоки, блокноти. Додати сюди можна й гастрономічні принади: солодощі, пряникові будиночки, чай чи каву. Якщо атмосфера в колективі уможливлює, можна «приправити» це все алкоголем, але краще не ризикувати, якщо не впевнені в доречності презенту зі вмістом спирту.
 2. Сертифікати на купівлю косметики чи аксесуарів. Таким чином кожен піде й вибере те, що йому потрібно, або купить подарунок для члена своєї родини. Можна також дарувати сертифікат на масаж. Мало таких, хто не захоче ним скористатися, а якщо раптом хтось такий і знайдеться, то, ймовірно, віддасть його комусь із близьких.
 3. Гроші. Якщо вже зовсім туго з фантазією, гроші – нормально! Мало хто лишається невдоволеним таким презентом. Проте, звісно, що не варто тупо тицяти купюри колегам: краще їх помістити в красиві конвертики (можна навіть ручної роботи), а ще ліпше – докласти туди вітальну листівку з індивідуальними словами подяки й побажання для кожного працівника. Людям важливо, коли їх люблять і цінують, а не просто вітають для галочки.
  Доволі спірним є питання подарунка для шефа. Дехто вважає, що йому не потрібно взагалі нічого дарувати – аби це не виглядало актом підлабузництва. Однак якщо є внутрішнє бажання надати начальству презент – то в цьому нічого поганого немає. Головне – не намагатися його здивувати, а лишень виявити повагу. Як подарунок доречними будуть чай чи кава, ті ж солодощі, новорічна листівка. Від алкоголю ліпше утриматися.

Як оформити подарунки

Навіть банальні новорічні корпоративні подарунки матимуть елегантний вигляд, якщо стильно й зі смаком їх запакувати, бажано у стилі новорічних свят. Вважається вишуканим використовувати крафтовий папір. Звісно, це не мусить мати дешевий вигляд, хоча трохи блиску під Новий рік традиційно не зашкодить. Новорічним декором вважаються червоні та білі стрічки (до речі, 2020-й – рік Білого Щура). Це може бути також прозора обгортка з натуральним декором: шишки, палички кориці.

Надихайтесь і радуйте людей, з якими працюєте, оригінальними корпоративними подарунками на Новий рік – і нехай святкування будуть веселими й безтурботними.