Прикраси й аксесуари

Подарунки для боса

Вибір святкового подарунка для керівництва – питання стратегічне, адже від настрою шефа іноді залежить атмосфера в офісі. Задоволений шеф – і колективу добре. Проте обираючи презент босу, варто враховувати традиції компанії та стиль керівництва.

Для консерватора

Якщо керівник суворо дотримується корпоративної етики і традицій компанії, жартівливі подарунки йому точно не сподобаються. Даруйте такому традиційні речі – і влучите у ціль. Настільний офісний набір з вмонтованим годинником, барометром, термометром. Що стильнішим і дорожчим він буде – то краще. Книга із серії подарункових видань. Тематика – за профілем компанії. Якщо підлеглі знають про захоплення шефа, влучним подарунком також стане книга на тему його хобі. Картина в кабінет – теж чудовий презент. Звісно, йдеться не про дешеві репродукції, а про авторські картини, що продаються в художніх салонах. Краще обрати картину з нейтральним сюжетом – пейзаж або щось абстрактне. Елітний алкоголь – такий подарунок напередодні новорічних і різдвяних свят цілком доречний. Начальнику-чоловікові можна презентувати  коньяк чи віскі з додатковим набором склянок або чарок. А ось керівникам-жінкам більш пасують шампанське, мартіні або солодкі лікери.

Настільний офісний набір

Варіанти подарунків:

https://www.kancburo.com.ua/delovye-podarki

Для прогресивного боса

Сучасним, енергійним, амбітним керівникам сподобаються оригінальні, символічні подарунки. Наприклад, японський сад каменів у мініатюрі чи стильний інтерактивний акваріум. Як варіант – можна вибрати подарунок, який допоможе керівнику трохи розслабитися у хвилини відпочинку, скажімо, кабінетний гольф. Якщо керівник не лише амбітний, а й має почуття гумору, можна презентувати шефу його власний портрет у костюмі царського генерала чи видатного полководця. Варіант презенту – офісний сувенір, який символізує просування щаблями службової ієрархії в організації. Згідно з наукою про гармонізацію простору – фен-шуй, талісмани для вдалої кар’єри – це вітрильник (цей сувенір символізує рух назустріч успіху), черепаха (за філософією давніх китайців – символ мудрості та фінансового успіху). Ще один подарунок зі значенням – кімнатний фонтан – відомий талісман удачі, що залучає гроші. Доречним супроводом для фен-шуй презенту стане порада поставити подарунки у північному секторі кабінету або квартири. Саме цей сектор «відповідає» за діловий успіх і встановлений там сувенір активізує його.

японський сад каменів

Варіанти подарунків:

https://prom.ua/

Демократам

Керівникам-демократам, які завжди цікавляться проблемами співробітників і викликають їх любов і повагу, підійдуть і корисні речі для прикраси кабінету, і жартівливі сюрпризи. Наприклад, кімнатний телескоп, який вночі  допоможе спостерігати за зірками у небі, а вдень – стежити за порядком у довіреному відділі. Інший варіант – настільна гра (сувенірні шахи чи нарди) або офісний міні-бар у вигляді глобусу. Чудовий різновид святкового подарунку – сертифікат на пригоду. Звісно, при виборі такого сюрпризу варто враховувати вік, фізичну форму та інтереси одержувача. Приміром, далеко не всі будуть у захваті від перспективи здійснити стрибок з парашутом. А ось колективні ігри подобаються багатьом, можна запропонувати начальнику гру у пейнтбол – це ще й чудовий спосіб об’єднати колектив, або індивідуальні подарунки – день у spa-комплексі або політ на повітряній кулі.

кімнатний телескоп

Варіанти подарунків:

http://binokli.kiev.ua