Інтер'єр

Готель Radisson Blu біля Золотих воріт відкрито після реконструкції

Готель Radisson Blu Hotel, Kyiv 1 жовтня 2019 року знову відкрив свої двері, щоб зустріти гостей повністю оновленими лобі, лобі-баром, 254 номерами та конференц-зоною.

Radisson Blu – це перший міжнародний готельний бренд, який відкрив свій заклад у Києві. Сталося це в 2005 році. Через 14 років відбулася повна реновація готелю. Оновили не лише дизайн, але й усі інженерні комунікації, аудіо- та відеообладнання.

Філософія дизайну готелю втілює минуле і теперішнє, де вони поєднуються разом, створюючи відчуття позачасовості. Сама будівля в еклектичному стилі, традиційні для бренду Radisson Blu сучасний розкішний дизайн й елементи декору, що відображають унікальну місцеву спадщину, вдало поєднала дизайнерська студія OMO на чолі з архітектором Наталією Щирою.

Кожен елемент мистецтва в просторі має свою історію. Таймлайн-стрічка в центрі лобі нагадує про плинність історичних подій. Ретро-фото, для яких знявся персонал готелю, прикрашають лобі. Скляні стіни біля входу відтворюють фрагменти давніх міських стін. Невеликі елементи декору, переосмислені з давніх інструментів й аксесуарів, оживають в сучасній інтерпретації.

Дизайн номерів був розроблений Lundwall Architects, відомим дизайнерським бюро з Північної Європи, яке адаптує традиції скандинавського дизайну, щоб доповнювати унікальний та оригінальний інтер’єр. Оновлені номери готелю – це поєднання простоти, мінімалізму та функціональності. Інтер’єр доповнюють сучасні твори мистецтва – фотографії Києва відомих українських митців. Реновація в номерах торкнулася всього: від покриття стін до меблів та світильників, а в деяких номерах по-новому зонували кімнатний простір.

Джеспер Хенрксен, генеральний менеджер готелю Radisson Blu Hotel, Kyiv та директор по місту Київ, сказав: «Коли мова зайшла про реновацію та розробку нового дизайну першого міжнародного брендового готелю, який почав функціонувати в Києві 14 років тому, ми не хотіли просто відтворити розкішний стиль Radisson. Ми хотіли інтегрувати та відобразити місцеву спадщину, показати зв’язок із Золотими воротами, вулицею Ярославів Вал та оригінальним історичним стилем забудови. Для цього ми шукали українського дизайнера, який міг би це зробити належним чином. І сьогодні ми з гордістю представляємо готель категорії upper upscale – відродження київської легенди”.