Імідж

Ізраїльський гість на Ukrainian Fashion Week

У межах цьогорічної Ukrainian Fashion Week відбувся показ колекції весна-літо resort популярного ізраїльського дизайнера Шая Шалома. Шай вперше відвідав Україну, і деякі предмети колекції були створені спеціально для показу у Києві.

Митець розфарбував свої творіння у такі яскраві та колоритні відтінки помаранчевого, жовтого, бірюзового та фуксії, при цьому віртуозно уникнувши аляповатості, що колекція здається просякнутою самим духом літа, відпочинку та радості. Для суконь, топів і штанів Шай використовує шовк й органзу, розшиває свої витвори намистинами і паєтками. Доповнюють колекцію вишукані аксесуари – прозорі сумки, декоровані кольоровими вставками зі зміїної шкіри, та широкі асиметричні пояси контрастних кольорів.
модель на подіумі

Нова колекція Шая пропонує жінкам нову комбінацію спідниць і топів, шортів і брюк, суконь і сорочок, комбінезонів, брючних та юбочних костюмів. Для чоловіків гендерно нейтральна концепція створює повну синергію між жіночим і чоловічим гардеробами, запозичуючи у жінок тканини, візерунки та навіть крій. У колекції представлені легкі куртки, піджаки та літні пальто.
фешн вік

Музика для показу була написана всесвітньо відомим ізраїльським композитором Давидом Хасоном, який використав трек української групи JULINOZA.

Участь бренду Шай Шалом відбулася за підтримки Посольства Держави Ізраїль в Україні.

Спонсором взуття для показу стала компанія INTERTOP.