Імідж

5 подарунків для гарного самопочуття

Між гарним і корисним подарунком більшість сьогодні обирає останній. Напередодні свят пропонуємо кілька варіантів презентів, що допоможуть підтримувати гарну форму, настрій і самопочуття.

Розумні ваги Xiaomi Smart Scales 2

Розумні ваги Xiaomi Smart Scales 2

Можливо, комусь здається не дуже етичним дарувати людині ваги, але тільки нерозумні ваги, адже це девайс підтримки загального стану здоров’я та гарної форми, а не локальний «ґаджет для схуднення». Лідер продажів на вітчизняному ринку, за оцінками експертів, розумні ваги Xiaomi Smart Scales 2. Крім загальної ваги, вони визначають BMI – індекс маси тіла, аналізують швидкість метаболізму, відсоток рідини, м’язової тканини, жирової та кісткової маси, рівень вісцерального жиру, що огортає внутрішні органи, та інші показники. За допомогою програм Android і Bluetooth ваги під’єднуються до смартфона і щодня передають інформацію про коливання маси тіла. Це справді зручно – мати перед очима графік змін і утримуватися від ласування цукерками.

Планувальник BogushBook

Планувальник BogushBook

Найцінніше, що є у людини – це час, а вміння його планувати – то справжнє мистецтво. Полегшити це завдання покликані розумні щоденники, які дають змогу ефективно планувати свої дні, тижні, місяці й навіть роки. Варіант такого подарунку – стильний і вишуканий планувальник BogushBook, якому точно зрадіє ділова людина та й узагалі всі, хто має цілі та прагне їх втілення. Щоденник складено таким чином (до речі, BogushBook розробила й запатентувала експерт міжнародного рівня з питань досягнення цілей Людмила Богуш-Данд), що уможливлює керувати стратегічними цілями на 10 років наперед. З ним легко розставити пріоритети у планах, бачити, що потрібно для досягнення довгострокових цілей, знайти баланс між важливими сферами життя, віднайти взаємозв’язки між цілями, пов’язати довгострокові завдання з планами на найближчий рік. Чудовий подарунок для тих, хто має великі мрії.

Фітнес-браслет Хiaomi Band 3

Фітнес-браслет Хiaomi Band 3

Наразі рахувати власні кроки, пульс, відстежувати щодня якість сну – все одно що чистити щоранку зуби. Проте якщо хтось ще не в тренді, найдоречнішим подарунком для таких стане фітнес-браслет. Наприклад, Хiaomi Band 3. Він не вартує всіх грошей світу, але вміє чимало важливого та корисного: окрім перелічених функцій, виконує роль годинника та синоптика, нагадує про події, інформує про повідомлення з месенджеру та вхідні дзвінки. З ним навіть можна плавати, хоча пірнати виробник не радить. Розумний браслет працює ще й будильником, визначаючи за частотою пульсу оптимальний час для вранішнього підйому. Він не дозволить довго засиджуватися за комп’ютером – нагадає про дефіцит рухів і допоможе віднайти смартфон. Корисний подарунок – поза сумнівами.

Генетичний тест «Мій раціон»

Генетичний тест «Мій раціон»

Усі наразі знають, що їсти треба продукти або сирими, або тушкованими, або вареними, смажене та копчене – то фу-фу-фу. Правильне харчування – наше все! Проте найвищий пілотаж корисного меню – індивідуальна дієта, розписана з урахуванням власного ДНК. Такі розрахунки в Києві робить сервіс молекулярних досліджень Myhelix. За зразком слини клієнта аналізуються шість ключових генів, за результатами аналізу нутрігенетик розписує оптимальну  генетичну дієту: на які продукти слід звернути увагу, яких варто уникати, визначає денну норму кофеїну, розробляє план харчування для гурманів і тих, хто хоче швидко готувати корисну їжу. Тест «Мій раціон» доречний подарунок і для себе, і для близької людини, що пильно слідкує за власним харчуванням і прагне бути у формі.

Подарунковий сертифікат «Йога: легкий старт!»

Подарунковий сертифікат «Йога: легкий старт!»

Йога – звісно, фітнес на любителя, але багато з тих, хто хоча б раз спробував цю гімнастику для тіла та душі, закохується в неї назавжди. Місячний подарунковий сертифікат у йога-студію – реальна можливість для близької людини визначитися: її то чи ні, та якщо її – віднайти чудовий засіб покращення самопочуття, вдосконалення фігури та гармонізації внутрішнього стану, бо йога діє відразу в цих трьох напрямах. Приміром, київська студія Yogalife пропонує до Нового року подарункові сертифікати для новачків «Йога: легкий старт!» – ідеальний варіант для м’якого й безпечного входження у практику. Для спортсменів зі стажем є варіанти сертифікатів «Йога інтенсив» або «Йога: рівень контролю дихання і уваги». Найцінніші подарунки – це враження, шанс спробувати себе у йозі – саме з таких.

Вікторія Куриленко