ПРОМО

Ідеї ​​подарунків для тих, у кого все є

Кожен з нас хоч раз стикався з ситуацією, коли потрібно привітати друга чи колегу, а ідеї для подарунка все не з’являються. Можна підключити «розвідку» й спробувати з’ясувати, чого бажає винуватець клопоту.

Ми вирішили полегшити вам завдання і пропонуємо кілька ідей подарунків для тих людей, в кого все є.

Набір «Вирости бонсай»

«Посаджений у контейнер» — саме так перекладається з японської термін «бонсай». Але насправді мова йде не тільки про міні-садівництво. В Японії мета бонсай — створення мініатюрного реалістичного деревця, яке є предметом мистецтва. У наші дні до всього іншого бонсай став своєрідним способом позбавлення від стресу і можливістю реалізувати свій творчий порив. Чому б й ні. 

Мапа світу від Enjoy The Wood

Вам знайоме те почуття, коли приходиш у дім, де немає нічого зайвого, і кожна деталь виглядає як предмет мистецтва? Якщо так, то наступна ідея подарунка саме про це. Дерев’яні мапи світу від Enjoy The Wood прикрасять будь-який інтер’єр, і не важливо, квартира це, офіс, студія чи кафе. Їх особливість не тільки у стильному дизайнерському виконанні, але й, що важливо, у натуральних матеріалах, з яких вони зроблені. Enjoy The Wood завжди піклується про вас, вони запатентували свої мапи в Україні, США та Европі. Оригінальність подарунку вам гарантована! Мапу можна підібрати під будь-який інтер’єр. На сайті ви можете придбати мапи у кольорі «Дуб», «Терра», «Темний горіх» та безперечний бестселер продажів – багатошарову мапу світу. До речі, саме ця мапа зібрала на Kickstarter понад 500.000$. Вироби можуть бути 4 різних розмірів. Кожна така мапа виготовляється вручну. За бажанням на карті вам можуть позначити якесь особливе місто або зробити мапу зовсім без написів. Можна також докупити металеві  піни у вигляді літачків, щоб позначати країни, які вже відвідали, або прикріплювати фото з відпустки. Чи варто говорити, що збирати таку карту – окреме задоволення для тих, хто любить робити щось своїми руками. І це не надзавдання для супер обдарованих інженерів-конструкторів. Достатньо лише подивитися зрозумілу відеоінструкцію на Youtube-каналі.

Вино в стильному чохлі

Вино – безпрограшний варіант подарунка в тому випадку, якщо ви дійсно знаєте, що саме любить головний герой торжества. Додасть оригінальності подарунку футляр для вина. Завдяки чохлу подарунок буде виглядати стильно, до того ж його можна безпечно транспортувати. Залежно від матеріалу, з якого зроблений футляр, можна довше зберігати правильну температуру вина, що особливо актуально для пікніків на природі.

Декоративні подушки

Для людини цілком природно прагнути затишку, який дозволяє відчути себе в зоні комфорту. Жоден інший аксесуар в інтер’єрі оселі не може змагатися з подушкою за звання головного творця затишку. До того ж, варіантів таких подушок може бути безліч. Найскладніше – зробити вибір: подушки-тварини, подушки-гаджети, подушки-камені, просто стильні подушки, подушки з натуральних матеріалів. Креативні подушки химерних форм, кольорів і матеріалів – це гарна ідея для подарунка тому, у кого все є.

Камені та пляшка віскі

Поціновувачі віскі точно подякують вам за такий подарунок. Вони знають все про цей напій та про те, як його треба вживати. Важливою є температура подачі хорошого віскі — 18-20 градусів за Цельсієм. В цьому випадку напій розкриє весь свій букет. Звичайно, у віскі не можна додавати лід, щоб знизити температуру. Хитрі гурмани придумали додавати охолоджені камені у цей міцний напій. Найважливіше тут – обрати «правильні» камені. Вони мають бути з природного матеріалу талькохлорит. Для цього варто переконатися в наявності сертифіката справжності на продукцію, щоб уникнути дешевої підробки. Вечори біля каміна з келихом віскі обіцяють бути особливо приємними.

Не варто забувати, що навіть для вибагливої людині, у якої є майже все, не так важливий сам подарунок, як ваша увага та турбота.