Дайджест

Подорож на подію: березень 2020

Знаємо-знаємо, коронавірус шириться світом, і подорожувати багатьом не дуже й хочеться. Ба більше, через нього навіть скасували Венеційський карнавал! Хай там як, добре знати, що цікавого відбувається в світі. На момент складання добірки ці події не скасували. Так що вирушаймо — якщо не фізично, то хоча б віртуально!

Фестиваль барв Холі, Мумбаї, Індія

10 березня 2020

Фестиваль барв Холі, Мумбаї, Індія

Складно уявити більш барвисте видовище, аніж традиційний індійський фестиваль барв Холі. Це загальнонаціональне свято любові, перемоги добра над злом, весни над зимою. Люди гуртуються, обсипають один одного фарбами всіх можливих кольорів, радіють, забувають і прощають образи. Вони святкують із друзями й рідними цілу добу, починаючи з ритуалу запалення вогнища, що символізує торжество добрих сил.

Міжнародний пивний фестиваль, Барселона, Іспанія

13–15 березня 2020

Міжнародний пивний фестиваль в Барселоні

Must-visit подія для любителів пива цьогоріч відбудеться уже увосьме в столиці Каталонії. Це дегустації понад 300 видів пива й неймовірні розваги та конкурси, з ним пов’язані. Так, в межах фестивалю відбувається змагання Barcelona Beer Challenge, де обирають найкращих з кращих у 34 номінаціях. Торік у змаганні взяли участь понад 200 виробників, які представили майже 1000 найменувань хмільного продукту. Триденний абонемент на подію коштує 11 євро. До нього додають фірмовий келих і два жетони, які є офіційною валютою фестивалю.

День святого Патрика, Дублін, Ірландія

17–19 березня 2020

День святого Патрика, Дублін

Святий Патрик – покровитель ірландців, який приніс їм християнство. Це офіційне свято в Ірландії відзначають не лише церковними службами, а й масштабними запальними народними гуляннями та фестивалями. На три дні Дублін перетвориться на столицю лепреконів, трилисника та зеленого пива. На відвідувачів ірландської столиці очікують паради, концерти й навіть полювання за скарбами.

Фестиваль тюльпанів у парку «Кекенхоф», Нідерланди

21 березня – 19 травня 2020

Фестиваль тюльпанів у Національному парку квітів Кекенхоф

keukenhof.nl

Парк Кекенхоф називають «Садом Європи». Він був закладений ще в XV столітті для баварської графині Жаклін. Наразі Кекенхоф обіймає понад 200 га і є місцем проведення щорічного фестивалю тюльпанів. Упродовж восьми тижнів понад 500 квітникарів з усього світу демонструватимуть свою продукцію і досягнення. Це неймовірно красиве видовище, яке неодмінно варто побачити усім, хто любить квіти. Вхідний квиток на територію парку коштує 18 євро.