Догляд

Догляд за волоссям узимку

Зима – сезон випробувань на стійкість не лише для імунітету, шкіри, а й для волосся, яке в холодну пору потребує особливого піклування. Що саме варто знати про зимовий догляд, розповідає Тетяна Святенко, віце-президент Української асоціації лікарів-дерматовенерологів і косметологів.

Узимку красі волосся загрожує ціла низка ворожих факторів: нестача вітамінів, носіння головних уборів, простудні захворювання, сухе тепло. Головна проблема – висушування волосся, що в подальшому призводить до появи посічених кінчиків, уповільнення його росту, волосся починає випадати й ламатися. Проте запобігти цим сезонним негараздам цілком реально, варто лише, за словами Тетяни Святенко, дотримуватися кількох рекомендацій.

1. З вологим волоссям не варто виходити на мороз навіть у шапці.

2. Слід мінімізувати вплив сухого тепла на волосся: краще якомога рідше користуватися фенами, щипцями для завивки, прасками для його випрямляння. Якщо без фену аж ніяк не обійтися, перед сушінням можна нанести на волосся кондиціонер, що не змивається.

3. Варто поповнити свій арсенал засобів догляду шампунями, що живлять і зволожують волосся. Наприклад, шампунем для пересушеного волосся L’Oreal Professionnel Source Essentielle Nourishing Shampoo

шампунь

або шампунем для волосся з кератином, колагеном та гіалуроновою кислотою Kallos Cosmetics Hair Pro-tox Shampoo

засіб для очищення волосся

або шампунем, що зміцнює волосся та запобігає їх випадінню Insight Loss Control Fortifying Shampoo.

зміцнюючий шампунь

4. Не завадить отримати консультацію лікаря-трихолога, який у разі потреби призначить процедури для підтримки та лікування волосся.

РRP

PRP укріплює та стимулює ріст волосся шляхом введення під шкіру власної плазми. В основі процедури – фізіологічний процес регенерації тканин за допомогою власної плазми, збагаченої тромбоцитами – клітинами крові, що містять фактори росту, білки, колаген, фібрин. Спочатку в клієнта беруть трохи крові з вени, далі в сучасній центрифузі готується збагачена тромбоцитами плазма. Через шприц з тонкою голкою її вводять у потрібну зону. Результат помітний вже після першої маніпуляції, але для стійкого ефекту необхідно пройти 3–4 процедури з інтервалом у 30 днів.

Де пройти

Кератинування волосся

Щоб вирішити проблему слабкого, неслухняного волосся з посіченими кінчиками, рекомендуємо звернути увагу на кератинування. Після нанесення на волосся спеціального складу, багатого на кератин, волосся стає блискучим, м’яким, гладким. Кератин допомагає відновити волосся, захистити його від подальшого впливу навколишнього середовища. Ефект триває до трьох місяців.

Де пройти

Гідропластика для волосся за технологією HydraTriplex від Paul Mitchell

Гідропластика для волосся

Ця інноваційна процедура зволожує волосся на молекулярному рівні й призначається у випадках виснаження, сухості волосся, їх ламкості та посічених кінчиків. Препарат, що наноситься на шкіру голови та волосся, складається з концентрованих амінокислот, рослинних білків і масел. Він не лише зволожує волосся, а й сприяє утриманню вологи в його структурі тривалий час.

Де пройти