Рекомендації

Нова колекція авторських ароматів Yves Rocher

У шаленому ритмі повсякденного життя нам інколи так не вистачає миттєвостей умиротворення, спокою, радості й гармонії, які може подарувати природа. Іноді достатньо лише відчути приємний аромат, щоб перенестися подумки на морське узбережжя, до квітучих луків або у хвойний ліс.

Нова колекція ароматів Yves Rocher – відтворення цих чарівних моментів, далеких від шуму мегаполісів і метушні повсякденного життя.

У Yves Rocher створюються доступні аромати з індивідуальністю. В їхній основі – натуральність, якість, відповідальність і досвід французьких парфумерних традицій.

Парфумована вода виробляється на фабриках у Франції у співпраці з талановитими парфумерами, які допомагають у виборі натуральної сировини високої якості. Саме виробництво засновано на принципах екологічності: кришка парфумів виготовлена ​​з переробленого пластику, а флакон і картонна коробка підлягають вторинній переробці.

Аромат Sel d’Azur

«Sel d’Azur – це енергія середземноморського вітру, що проникає крізь відчинене вікно. Сила кедра і свіжість цедри грейпфрута нагадують про солоні бризки моря на тлі блакитного неба… », – говорить Марі Саламань, парфумер.

Основні рослинні компоненти: грейпфрут з Ізраїлю, віргинський кедр, гаїтянський ветивер.

Аромат Matin Blanc

«Matin Blanc – це початок нового дня: м’який світанок, тепле повітря і ще кілька миттєвостей наодинці з собою. Медова насолода флердоранжа, доповнена легкою свіжістю бергамота​​», – коментує Фабріс Пеллегрен, парфумер.

Основні рослинні інгредієнти: флердоранж з Марокко, неролі з Марокко, італійський бергамот.

Аромат Plein Soleil

«Яскраві фарби казкової Індії та спокій білого Тадж-Махала – гармонія контрастів… Мелодія аромату звучить ніжністю білих квітів з акордами східних прянощів», – Фабріс Пеллегрен, парфумер.

Основні рослинні інгредієнти: тубероза з Індії, кардамон з Гватемали, сандалове дерево з Австралії, іланг-іланг з Коморських островів.

Аромат Cuir de Nuit

«Вода розкриває  всі грані чуттєвості жiнки: силу і беззахисність, таємничість і пристрасність. Привабливість чуттєвих шкіряних нот ванілі, підкреслених домінантною силою какао і кава», – Амандін Клерк Марі, парфумер.

Основні рослинні інгредієнти: таїтянська ваніль з Папуа – Нової Гвінеї, какао з Кот-д’Івуару, кава із Сантоса (Бразилія), рожевий перець із Маврикія.

Аромат Autour de minuit

«Autour de Minuit – це незабутні переживання від першого побачення під нічним зоряним небом. Елегантні ноти ірису переливаються безліччю відтінків, надаючи аромату загадковості й багатогранності», – Амандин Клерк-Марі, парфумер.

Основні рослинні інгредієнти: ірис із Китаю, італійський мандарин, пачулі з Індонезії, гаїтянський ветивер.

Аромат Nouveau Genre

«Nouveau Genre – це демонстрація сили і впевненості. Аромат з нотами бобiв тонка і пачулі має привабливий і сміливий характер», – Марі Саламань, парфумер.
Основні рослинні інгредієнти: пачули з Індонезії, боби тонка.

Усi аромати доступні у флаконах об’ємом 10 мл, 30 мл і 100 мл.